Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP folyószámlahitel mennyibe...

OTP folyószámlahitel mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Van egy bankszámlám, és amikor megnyitottam, mondtam a nőnek, hogy nem szeretnék hitelkeretet, mire mondta, hogy automatikusan beállítódik 3 hónap után. Így is történt, 220.000 ft a hitelkeretem, jött róla sms már vagy fél éve, de nem nyúltam hozzá még egyszer sem. Diák vagyok egyébként, csütörtökön érkezik pénzem, addig viszont szükségem lenne 5000 forintra. Kérdés, hogy mennyit fognak ezért levonni csütörtökön? Pár nap visszefizetésnél is kamatozik, vagy ez ilyenkor elenyésző? Köszönöm!
2015. febr. 5. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár napra is kamatozik, de elenyésző lesz.
2015. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
OTP hirdetményt megnézve, a folyószámlahitel típusától függően 20-30% éves kamattal lehet számolni. Tehát 5000 forintra napi 3-4 forint kamatot fogsz fizetni, egy hétre 30 forint alatt.
2015. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!