Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Üdv. Mi a véleményetek a...

Üdv. Mi a véleményetek a Fundamenta Lakáskasszáról? Megéri-e belevágni? Van esetleg valamilyen + - tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Választ előre is T. H. X

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mire szeretnéd felhasználni. A páromnak most járt le, de úgy látjuk ezzel lesz a legtöbb bajunk. Lakásvásárlásnál, csak akkor utalják ki, ha már elküldöd a kiválasztott lakás tulajdoni lapját, amin be van jegyezve a vételi szándékod, majd a fizetés után el kell küldeni megint a tulajdoni lapot, amin már a te adataid vannak. Felújításnál, mindenről számlát kell küldened nekik, ha jól tudom nem vásárolhatsz akárhol, nem vehetsz akármit.

Tehát nem rossz, csak nagyon megkötik a kezedet a felhasználásnál.

Na meg a 3 hónap kiutalási idő sem piskóta.

2015. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hmmmm

Lakás vásárlásra gondoltam hogy elkezdek előtakarékoskodni.

Banki hiteleket is nézegettem de nagy a kamat amivel számolnak.

Ezért gondoltam a fundamentára.

Am köszi a választ.

2015. febr. 10. 15:22
 3/6 anonim válasza:

Tény és való vannak megkötések, de ha lakáscélod van, mint pl: vásárlás,felújítás, korszerűsítés akkor szerintem mindenképp érdemes elgondolkodni rajta. Az előnyök: a megtakarításokat az állam 30% -kal (max. évi 72 000 Ft értékben) támogatja, 3 féle hitellehetőség kapcsolódik hozzá. A hitel kamata 3,9-6,5% között mozog(konstrukciótól függően) és ami a legfontosabb hogy a futamidő végéig fix! Felhasználható lakáshitel kiváltására is. És több családtag szerződéskötése esetén megtöbbszörözhető a megtakarítás összege. 4-6-8-10 éves futamidőkből választhatsz. Ha esetleg gyermek is van a családba érdemes tudni, hogy új termékük a Fundimini kifejezetten a gyermek jövőjének támogatására lett kitalálva. Ha bármilyen kérdés felmerülne szívesen válaszolok.

Üdv: egy Fundamnetás személyi bankár

2015. febr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A létező legjobb megoldás. Körülményesnek sem nevezném, hiszen rendesen átgondolt folyamatot kell végigkövetni.
2015. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegyük fel nyitok 1 számlát a Fundamentánál havi 20000 Ft-tal fizetem, még nem jár le a 4év 4 hónapom és nekem szükségem lenne egy nagyobb összegre Pl 6Mft-ra lakásvásárláshoz. Van erre megoldás a Fundamentánál?
2015. febr. 14. 19:27
 6/6 Ainonnap válasza:
Van, áthidalo kolcsonnek hivjak. Itt megkapod a szerzodeses osszeget egy eleg kedvezo kamattal ami fix.
2016. márc. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!