Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánljátok? AZ...

Melyik bankot ajánljátok? AZ OTP nagyon felhúzott, és váltani szeretnék.

Figyelt kérdés
Viber azonnali utalást használtam, igaz én is hibás vagyok hogy nem néztem utána a pontos díjnak, de 11 ezret levonni 17 ezer utalás után mindennek a teteje. Undorító féreg banda.
2015. febr. 12. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
37%

Az összes bank ganéj féreg, az ERSTE-t NEHOGY megpróbáld. Ostoba alkalmazottak, átvernek, hazudnak, közük nincs a munkájukhoz, több fiókban is totál hülyék dolgoznak.


A tranzakciós adókon felül a bank is eszméletlen összegeket lop el a pénzedből. Undorító a bankrendszer, remélem megbukik, és a bitcoin és társai digitális pénzek felváltják egyszer ezt a mocskos szemét pénzügyi rendszert.

Vesszenek a bankok!


Bocs, hogy nem tudtam segíteni, de messze kerüld az ERSTE bankot.

2015. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered a hirdetményt és a bank a féreg?

Azért ez igencsak érdekes hozzáállás. A VIBER díja mindenhol ugyanannyi, mivel az MNB rendszerén keresztül fut az átutalás, ezért is azonnali.


Ne haragudj öcsém, de ugyanolyan vagy mint a sok devizahiteles analfabéta birka: a saját hülyeséged miatt a bankot hibáztatod, pedig csak olvasni kellene és megérteni a szöveget.

2015. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!