Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Értesítette-e az OTP a számlat...

Értesítette-e az OTP a számlatulajdonosokat arról, hogy egyes körzetekben nem a Magyar Posta, hanem saját kézbesítőjük fogja eljuttatni a címzettekhez a számlaleveleket?

Figyelt kérdés

Hogyan jutnak be ezek a kézbesítők a többlakásos házakba hétköznap, napközben?

Az OTP vagy az esetleges alvállalkozók kértek (és kaptak) kapukódot az egyénektől vagy a Társasházaktól?


Olyan válaszokra számítok, amelyek arról számolnak be, hogy a bejutást hivatalosan legalizálták.



#OTP_számlalevél_kapukód
2015. febr. 17. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
A szórólaposok hogy jutnak be? Felcsöngetnek valahova és beengedik őket. Miért olyan fontos ez? Vagy megkérdezik a postástól a kódot. Én magam is tudom nem egy ház postás kódját, pedig nem vagyok se postás, se szórólapozó.
2015. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!