Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsön. Elmagyarázná...

Személyi kölcsön. Elmagyarázná valaki, mi a menete?

Figyelt kérdés
Januárban igényeltük. Minden rendben, nem vagyunk BARosok, adóstárs én vagyok (húgoméknak), minden oké. Múlt héten be lett adva minden irat, màra lett megbeszélve a szerződés alàírása. Tegnap felhívtam a bankot, hogy akkor ma biztos mehet e a dolog, mert egy szabadnapot tudok még erre kivenni. Erre közölte a fiókvezető, hogy még pár adat kell, diktáljam be. Megvolt, aztán abban maradtunk, hogy holnap reggelte tuti biztos kész lesz a szerződés, reggel várnak minket. Mi tart ennyi ideig? Múlt héten elkezdték megírni, nem tudom, miért csúszott megint egy napot. Mint ìtrtam, a szabadságom miatt idegesít. Nem akarom úgy ellőni, hogy a végén közlik, hogy na akkor még egy nap megint. Valamint azt mondták mèg, hogy aláírás után kb egy órával számlán lesz a pénz. Ez tényleg így megy? Takarékos vagyok. Előre is köszi, ha valaki segít!

2015. febr. 18. 06:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem 30 munkanapig bírálták, a létező összes dokumentumot bekérték. Már tiszta ideg voltam.

Végül nem kaptam meg, pedig nem vagyok baros, és a fizetésem is a minimál fölött van..

Persze azt nem közlik, hogy miért nem.. Kicsit olyan mintha a hasukra csapnának, hogy "te most kapsz hitelt.. te nem.."

Egyébként ha esetleg megkapod akkor úgy tudom, hogy maximum 24 órán belül a pénz a számládon van de értesítést kapsz róla (email, telefon).

2015. febr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!