Most komolyan nem lehet bankszámlát nyitni állandó lakcím nélkül? Hogyan lehet akkor pénzhez jutni átutalás helyett?

Figyelt kérdés

mindenhol ebbe ütközök.lakcím kártya személyi igazolvány külföldön helyi lakcím.adott a következő helyzet: én elmegyek de nincs állandó lakcímem.számlát nem nyithatok.hol fogadjak pénzt?ha nagy távolságról kellene kapnom.van valami egyéb mód?

és milyen egyéb dologba futhatok még bele ha nincs lakcímem?


2015. febr. 25. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ezen nincs miért kiakadni. Bankszámlanyitás egyik feltétele, hogy rendelkezzél állandó lakcímmel.
2015. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz nagy távolság alatt.

Ha belföldről, akkor egyik megoldás a postautalvány.

Ha külföldről, akkor Western Union. Majdnem mondtam a Paypalt, de a te esetedben nem jó.

2015. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Lefutottam már ezt a kört és nem lehet lakcím nélkül.


Jelentkezz be egy hajléktalan szállóra a postát meg egy postafiókra utaltass. A pénzt váltsd befektetési arany érmére (pl.:krugerrand) az adó és vámmentes! Nem tudnak megfogni vele!

2015. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aurora11 válasza:
0%
LEHET A KÖTSÖG GRÁNIT BANKNÁL, DEEE OTT SAJNOS SOK FIZETŐS EZ MIATT...NA ÉS QRA MÉRGES VAGYOK RÁJUK, MERT NEM LEHET PÉNZTBEFÍZETTNI ENNÉL A HÜLYE BANKNÁL! DE ELFOGADJÁK A LAKCÍM NÉLKÜLIT CSAK BÜNTETTNEK S FIZESS...MINT 1 KÜLFÖLDI ÁLLAMPOLGÁR...
2018. márc. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!