Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal - OTP mennyi idő míg...

PayPal - OTP mennyi idő míg átmegy a 400HUF?

Figyelt kérdés

PayPal-on érvényesíteni akartam a bankkártyám, meg is adtam a bankkártyán szereplő számot, lejárati dátumot és a hátoldalon lévő 3jegyű számot is.


Ennek már 3-4 napja, azonban sem az OTP internetes felületén nem jelenik meg, sem a PayPal-on nincs jóváírva a 400Ft


Mennyi az átfutási ideje? Hogyhogy még sehol semmi nyoma?


Az adatokat biztosan jól írtam le...



2015. márc. 1. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:
4 nap volt, de ideért. :)
2015. márc. 2. 18:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Maga a tranzakció általában pár perc alatt lezajlik, és ha a kártyás vásárlások után SMS értesítést kapsz, akkor általában meg is látod max. 5 percen belül.


Viszont ha nincs SMS értesítés bekapcsolva a fiókodban, akkor egészen addig nem fogod látni a tranzakciót (és a hozzá tartozó kódot) az OTP netes felületén, amíg azt a bank le nem könyvelte (ez pedig több nap is lehet).

2015. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

A PayPal pedig ugye csak akkor fogja a kártyádat aktiválni és a 400Ft-ot a számlájára juttatni, ha megadtad neki a tranzakció közleményében lévő 4 jegyű kódot (PP*kód)

2015. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Mint az első hozzászólásomban is jeleztem, a művelet lezajlott :)

2015. márc. 4. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!