Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek hogyha már kifizett...

Attila0122 kérdése:

Mit tegyek hogyha már kifizettem a tartozást és még követelnek?

Figyelt kérdés
Volt a takarékszövetkezetnél egy hitelem 86000ft amit nem fizetem azt tovább adták a végrehajtónak igy már 128000ft lett és a munkahelyemről le is vonták.Csak még követel a takarék 80000ft-ot

2015. márc. 3. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tartozásra még rátették a késedelmi kamatot. Nem tudsz mit csinálni mint szépen kifizeted.
2015. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de azt a végrehajtó levonta nem?
2015. márc. 3. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tőlük kéne megkérdezni hogy azt milyen jogcímen követelik.
2015. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a takarék semmit se csinál csak azt mondják hogy azt a papirt ami kéne nekem hogy letelt, Akkor adja ide hogyha kifizetem,de a végrehajtó meg azt mondta hogy nem kell kifizetni mert az a tartozás már letelt.
2015. márc. 3. 23:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem járt le. A behajtócég tartozást fizette ki, de ott maradt a takarékszövetkezetnél a késedelmi díjak, és a számlakezelési, illetve megszűnési díjak. Ezeket ki kell fizetnek, ha nem akarod, hogy továbbra is emelkedjen az összeg. Kifizeted, és lázráják a számládat.
2015. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
javítok. fizettette ki..
2015. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az volt már, hogy nagyon érett és megfontolt döntés volt nem fizetni az adósságot?

Nyilván senki sem számíthatott rá, hogy behajtják, ha végtelenül ravaszul nem fizeted.

2015. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!