Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok magánszemélyt aki...

Hol találok magánszemélyt aki tud hitelt adni?

Figyelt kérdés

Sajnos arra,nincs időm,hogy bankokhoz forduljak.

170.000Ft nettó jövedelemmel rendelkezem és másfél millió forintra volna szükségem,hogy kifizessem a kissebb hiteleimet és csak egy fele törlesszek.

Ötletek?



2015. márc. 8. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
rokonok, barátok között találhatsz. Vadidegen nem fog adni kölcsönt.
2015. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%

"Vadidegen nem fog adni kölcsönt."


Dehogynem, ő az uzsorás.

2015. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hol találok ilyet?
2015. márc. 9. 02:08
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Aha, magánszeméllyel volna időd egyezkedni, de nincs 10 perced, hogy TELEFONON egy előzetes hitelbírálatot kérj a bankodtól, majd nincs 1 órád, hogy ezt személyesen megbeszéld egy fiókban...


Hagyjuk már...

2015. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem fog a bankokhoz fordulni, teljesen felesleges is lenne. hisz írja, hogy több kisebb hitele van. egy bank sem adna neki. főleg nem ingatlanfedezet nélkül.

én is ebben a cipőben jártam, volt jó kis fizetésem, de ebből ment a hitelkártya, a személyi hitel, a lakáshitel, össze akartam vonni, de esélytelen. azóta a hitelkártyát kicsengettem, inkább többet fizettem, hogy eltűnjön, mert így új hitelt sehol nem adnak.

2015. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehát pont erre való az adósságrendező hitel, hogy több, kisebb hitelt (amit egyébként fizetni tudna) egyetlen, nagyobb de kedvezőbb feltételű hitelbe tömörítse.


Ha a kérdező nem "akar" bankokhoz fordulni annak jó eséllyel megvan az oka (pl nem hitelképes).

2015. márc. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető.

Ahogy én sem vagyok hitelképes.

Egyszer egy évig nem fizettem a lakáshitelt, de azóta új megállapodásom van, új összeggel, új futamidővel. Ez az összeg majd duplája az eredetinek, de rendben fizetem, vele együtt a személyi hitelt is.

A bank szerint mégsem vagyok hitelképes, így nem ad adósságrendező hitelt.


Arról nem beszélve, hogy sokszo egy teljesen új ingatlant kéne bevonni, mert az egyik nagy hitel épp egy jelzáloghitel, és ha mellette vannak még kisebbek, ahhoz már nem elég az eredeti ingatlan. Meg a bankok nem várják ki, hogy lekerüljön róla a régi bejegyzés, és ők bejegyeztessék az új jelzálogot. Új ingatlant kéne bevonni, de azt senki nem fog felajánlani még a családból sem. Ki az a hülye ma már, aki aláírja, hogy a saját tehermentes ingatlanára bejegyezzenek 15-20 évre egy jelzálogot pl. egy unokatestvér miatt? Aztán ha nem fizeti, akkor elúszott egy élet munkája.

Van egy kedves ismerősöm, aki a saját bátyjánál volt kezes. Az nem tudott fizetni, az ismerősöm pedig alig kapott fizetés, mert tőle vonták. A minimálbérből, de már az sincs, mert munkanélküli lett. Egész életében nyögni fogja azt, amiből semmi hasznot nem látott.

Ezért mondom én mindig, hogy pénzügyekben még a család sem számít. Azóta egyébként nem is beszélnek a estvérével, de mese nincs, fizetni kell.

2015. márc. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Rendesen fizetek mindent de a havi törlesztőm 95.000Ft.

Az egyik bank már elutasított nem tudom miért.

Ezért nem akarok több időt vesztegetni rájuk,adíg akarok felvenni kölcsönt míg nem kerülök a Khr-be mert jelenleg még tudom fizetni a hiteleimet

2015. márc. 9. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!