Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CHF alapú autóhitelnél amit...

CHF alapú autóhitelnél amit 2008 év elején vettünk fel mekkora visszatérítésre lehet számolni?

Figyelt kérdés
Merkantil banknál 3,9 millió volt a hitel a szerződés 5,85 millióra lett egyébként aláírva eddig 5,4 fizettünk be a jelenlegi álláspont alapján (285 HUF /CHF) még 2,7 millióval tartozunk. Fizetünk rendesen a hitel lejárata 2017 december. Január végén a banknál még körülbelüli %-os összeget se mertek/tudtak mondani! Annyit a Magyar lizingszövetség nyilatkozott hogy kb. 10%-a a felvett hitelösszegnek ami visszajárhat esetleg 20%. Valaki okosabbat tud? esetleg hasonló helyzetben.

2015. márc. 10. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként Ford márkájú autóról van szó, bár ez lényegtelen az elszámolás szempontjából. Örülök hogy egyeseknek nincs semmilyen problémájuk és annyi dolguk van hogy trollkodjanak a gyk-n! Bravó!
2015. márc. 10. 13:29
 2/6 anonim válasza:
21%
Sajnálom a hiteleseket.
2015. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az együttérzést! Bár én nem ilyen szándékkal írtam ki a kérdést, csak egyszerűen meg lehet őrülni a várakozásban. És az április végét sztem meg is várja a Merkantil. Az olyan kedves válaszolókra meg mint az 1-es, hát hazudnék ha azt mondanám nem számítottam.
2015. márc. 10. 13:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Privát személy nem lizingel kocsit!!!
2015. márc. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 1,2milliót vettem fel 2008 végén szintén autóra, 3,77milliót fizettem vissza 4 év alatt, erre kaptam vissza 5017Ft-ot!


Tehát nagy összegre ne számítsál!

2015. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5017??? Az p*csafüst!
2015. ápr. 7. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!