Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes számlát nyitni az...

Hol érdemes számlát nyitni az alábbi igények esetén? A lehető legkevesebből szeretném számlát fenntartani nem általános igényekkel.

Figyelt kérdés

Fizetés nem érkezik rá majd, csak átutalás. Paypal vásárlás lenne rajta sok, bankkártya nem kell (csak virtuális a Paypal miatt). Netbank kell rá, pénzfelvét nem lényeg, havonta max egy utalás menne róla. Olcsó SMS értesítés is jó lenne.

Esetleg lenne rajta látra szólóan 100e körül. Rendelésekre kellene, illetve eladások utáni pénz fogadására. 40 éves vagyok.


Mit tudnátok javasolni?



2015. márc. 13. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Raiffeisennél van ilyen és hasonló célokra szolgál, nincs számlavezetési díj.
2015. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs számlavezetési díj, akkor általában feltételhez kötik (pl rendszeres jövedelem érkezése, ezért írtam, hogy az nem lesz).
2015. márc. 13. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Erstés van, havi 999ft a szlavezetés, de ha havi 35000ftot elvásárolsz, akkor csak 199ft. De engem is érdekelne valami jobb. Nekem sem érkezik rá jövedelem.
2015. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!