Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi a minimum az Erste...

Mennyi a minimum az Erste Befektetési Zrt-nél?

Figyelt kérdés
Az erste bróker szolgáltatását szeretném igénybe venni, némi tanulás után. De azt szeretném kérdezni, hogy mennyi a minimum ár, egy feltöltésnél?

2015. márc. 17. 20:04
 1/4 Dávid ***** válasza:

Bármennyi pénzt átvezethetsz WebBrókerbe, akár 500.-Ft-ot is és azzal tudsz próbálkozni.

Amúgy szerintem nagyon pozitív, hogy meg akarod ismerni a rendszert, mert elég bonyolult (limitáras, határidős, tőkeáttétes opciók).

Lehet h a jövőben sokszorosan megtérül.


Viszont figyelj arra, hogy ha részvényt veszel, néha levonnak egy fix összeget, nálam a KBC-nél kb 500.- vagy 1000.-Ft-ot.


Szóval ha sűrűn adod-veszed a 10.000.-Ft-odat akkor nem marad belőle semmi.


Szóval nincs minimum ár, inkább fix levonás van, h pontosan mennyi (max. 1500.-Ft szokott lenni), az ügyfélszolgálaton tudod megkérdezni.

2015. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. ápr. 8. 18:30
 3/4 Dávid ***** válasza:

Próbáld ki minél hamarabb, nagyon érdekes, már az első nap buktam 1200.-Ft-ot ma meg plusz 1500-ba vagyok (240.000-t tettem be)


Küldenek kimutatásokat h menyi díjat vonnak le, nagyon profi az egész a KBC-nél (Gondolom az Erste Bef-nél is ugyanaz).

2015. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Normál értékpapírszámlának nincs nyitási minimuma, csak a TBSZ-nek, ami 25 ezer.
2015. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!