Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapott e már valaki a Banco...

Kapott e már valaki a Banco Primus-tól elszámoló levelet?

Figyelt kérdés
Gondolom eme csodás banknak is sok "ügyfele" van/volt aki várja az elszámolást,mint énis,de eddig még nem jött semmi.Sehol nem találtam erre vonatkozó kérdést,így várom a jelentkezőket,beszámolókat!

2015. márc. 18. 19:03
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Na ha mindenki ennyire egyszerre kapta meg a levelet,akkor most az irjon akinek megjött az utalás is.Én hétfőn (27-e) személyesen adtam be,kiváncsi vagyok elhúzzák e az utalást is az utolsó napokig (15 nap)
2015. máj. 1. 16:42
 42/47 Cerebro1 válasza:

Jani

Részletes a számitás módjáról is kérj, ha lehet a referencia kamatok emeléséről is!

És ezekkel a kezedbe nézezsd át egy ügyvédel.

2015. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Cerebro1 válasza:

Beszéltem ügyvédel és aki vissza küldi a papírt az elismeri a bank jól számolt és onnantól nincs kiút!

Tehát ha nem vergödsz a pénzedér nem is jár. 10 emberből 9 beletötődik jó van az ugy!

És a bank erre apellál!

Az ilyen faszokat nem szereti mint én.

A telefonba a nőci minden áron, küldjem a papírt visszafele!

Én nem csak a pénzért fogom végigcsinálni, hanem mert egy szemét mocskos banda az összes.

Ja és soha többet hitel!!!

2015. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 fahrer válasza:
Sziasztok.Én tettem bejelentést az MNB-nél,a Banco Primus uzsorás trogerok ellen.Mivel sem az 5 napos határidöt,ami most a 10-dik napnál tart,sem a visszatéritésre vonatkozó törvényt nem tartja be. Üdv.
2015. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 DBerci válasza:

Üdv mindenkinek,


én 2008 novemberében vettem fel 800ezret. Plusz meglepetés volt 90ezer adminisztrációs díj. 20-22 körül kezdődött majd pár hónap után már bőven 30ezer (volt 42ezer is)felett fizettem végig. Szóval 60 hónapra volt 890ezer és visszautaltak 57ezret. Kértem részletes kimutatást. Nekem is írták a standard szöveget, hogy "önkényesen nem emeltek kamatot". Nekem megvan az összes levél, kifogom keresni a kamatváltozásokat is mert 100%ra emlékszem, hogy volt benne.

2015. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 bucibabuci válasza:

2015.02.03.04. hónapra az elszámolt túlfizetést el ne felejtsétek visszaigényelni, a honlapukon a visszautalási kérelmet kell kitölteni.

Csak ezért írom, mert erről úgy látom, senki nem tett említést.

2015. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 bucibabuci válasza:
Azt nem írtam, hogy akinek élő szerződése van, még most is fizeti, annak jár februártól áprilisig a túlfizetés.
2015. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!