Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Junior kártyám van, hol...

OTP Junior kártyám van, hol tudom a neten megnézni a számlám?

Figyelt kérdés

Kb 4 éve van meg az OTP Junior kártyám, eddig semmi gondom nem volt vele,amíg a kedves hölgyike aki intézte nekem a dolgokat, fel nem ajánlotta azt a lehetőséget, hogy csináljuk meg úgy a számlám, hogy nem küldenek sms-t, hanem meg tudom magamnak nézni akármikor a számlám az interneten, hogy éppen hogy is állok. Megcsinálta, elmondta mi merre hogy, na én azóta 2x voltam bent ez miatt, hogy nem tudok itthonról belépni, mert már az gondot okoz, hogy hol kell belépnem azon belül, hogy az OTP weblapján.

Tudna nekem valaki részletes (lépésről-lépésre) leírást adni, hogy végre meg tudjam nézni a számlám?

Nagyon hálás lennék érte.



2015. márc. 21. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

otpbank.hu

Lentebb van egy olyan, hogy "internetbank belépés", arra kattintasz.

És utána beírod az adataidat, és bent is vagy. :)

2015. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze elmondhatjuk neked, hogy az OTP DIREKTet keresd meg minden, de ha nincs a kezed ügyében a belépéshez szükséges jelszó, akkor mit sem ér a magyarázat. Tehát fel vagy készülve ezzel?
2015. márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rámentem ott lent, hogy internet bank.

Be is jött az oldal. Kér egy azonosítót. Ezt sikeresen be is írtam. Utána jön a problémám. Nekem, a számlaszámom egy 16 számjegyből álló szám, amit ha beírok (kihagyva az elejéről a 117-et) akkor ezt adja ki: "

OTPdirekt szerződésében számlajogokkal kapcsolatos probléma merült fel. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot bankunkkal!


Lakossági ügyfelünkként bármelyik bankfiókban vagy az erre vonatkozó szerződés esetén telefonos ügyintézőiknél jelezheti a problémát.

Kereskedelmi banki szerződés esetén a szerződést kötő bankfiókunkat szükséges felkeresnie."

Ha pedig beírom elé a 117-et, akkor pedig ez jön ki: "

Hiba a bevitt adatokban!


Sajnáljuk, de az Ön által megadott számlaszám formátuma hibás."

2015. márc. 21. 13:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a sok próbálkozás miatt már kitiltottad magad a netbankodból.

Menj be egy bankfiókba, és kérj meg az ügyintézőt, hogy segítsen belépni a netbhankba.

2015. márc. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!