Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal bankszámlaszámomra...

Paypal bankszámlaszámomra miért nem érkezett meg a pénz?

Figyelt kérdés

Már 2 napja elutalta az egyik ismerősöm a paypal számlaszámomra a pénzt, mert megkért, hogy rendeljek neki egy dolgot ebay-ről.

Aztán olvastam itt a gyakorikerdesek.hu oldalon egy részt, ahol az illető ugyanilyen cipőben járt mint én. A szülei bankszámlájáról utalta el a pénzt, amit a paypal nem tett rá az Ő saját paypal számlájára. Akkor azt írták neki a válaszolók, hogy csak azonos nevű bankszámlaszámról lehet utalni pénzt.


És itt jön az amit NEM értek. Én amikor beregisztráltam a paypal-ra akkor semmiféle bankszámlaszámot nem adtam meg. Mindig utaltam, de a saját bankszámlaszámomról, és egyszer sem adtam meg a bankszámlaszámom. Akkor hogyan tudja a paypal, hogy nem én utalnám a pénzt, hanem az egyik ismerősöm?


Valamint hogy tudnék írni a paypalnak, hogy utalják majd már vissza a pénzem?


2015. ápr. 8. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hova utalt az ismerősöd? Mert ahhoz hogy a paypal-on ne csak fizess hanem bevételed is legyen ahhoz nem elég a sima account.
2015. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A neveknek egyezni kell (terhelt számlatulaj és kedvezményezett).
2015. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De eddig mindig, Édesapám számlájáról utaltam pénzt a paypal számlaszámomra. Ott sem egyezik a név. Jó, rendben, a vezetéknév az egyezik, de a keresztnév nem, és a pénz mégis megjött, pedig már 2-szer utaltam onnan.

Akkor most miért van ez?

2015. ápr. 8. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt.
2015. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!