Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapott már valaki elszámolást,...

Kapott már valaki elszámolást, visszatérítést a Budapest Banktól?

Figyelt kérdés
Nekem autóhitelem volt náluk, de még nem kaptam meg az elszámolást.

2015. ápr. 10. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt náluk és még én se kaptam. Állítólag a Budapest Bankos ügyfélkapun meg lehet nézni hogy hol áll a dolog de most két napja nem tudok belépni neten mert karbantartás miatt szünetel.
2015. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, hát akkor várok/várunk tovább türelmesen!
2015. ápr. 10. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdéshez írt válaszomat bemásolom:


"Sziasztok!

Budapest Bank

Lakáshitel, CHF alapú. 2007 szeptemberében vettünk fel 6850000ft-ot, egyszer előtörlesztettünk közel 3milliót, beléptünk az árfolyamgátba.

Levelet még nem kaptunk, de most láttuk a netbankban, hogy a 8millió ft körüli hitel át lett váltva forintalapúra, és lecsökkent 6millióra.


Idáig tetszik. Most kíváncsi vagyok az új törlesztőre, holnap vonják, tehát nem kell sokáig várni:), emellett szintén kíváncsian várom a levelet, hogy hogyan jött ki a 6millióft. Mennyi ment a gyűjtőszámlába, és mennyi a lakáshitelbe.

Ja, viszont a futamidőt meghosszabbították hét évvel. Ez viszont nem tetszik."


Na, ma levonták a részletet. Idáig az árfolyamgátas részletünk 45ezerft volt, most nem egészen 40ezerft-ot vontak le. Viszont voltunk bent a bankban, és azt mondta a hölgy, hogy rendszerhiba van, és van akinek túl magas törlesztőt vontak véletlen, és főleg a gyűjtőszámlások hitelébe nem látnak bele normálisan. Ugyanis nálunk azt mutatta, hogy megnőtt a futamidő, náluk pedig a régi látszódik. Tehát Amennyire örültem az alacsony törlesztőnek, most annyira aggódok, hogy nekünk sem a valósat vonták, csak nekünk nem magasabbat, hanem alacsonyabbat a kelleténél.

Egyébként azt mondta az ügyintéző hölgy, hogy a héten kezdték postázni a leveleket.

2015. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, megkérdezhetném, hogy mi az a budapest bankos ügyfélkapu? Esetleg a netbankra gondolsz? Ha nem, akkor mi az?
2015. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Be kell irni a google-ba hogy Budapest Auto , ès ott van hogy Ügyfélkapu.
2015. ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Akkor azért ismeretlen számomra ez, mert ahogy nézem, az autósoknak van.
2015. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Munkatársamnak 2007-es chf deviza autóhitele van.

Azt mondta, hogy a jogtalanul rávert összeg 2/3-t visszakapta, de ez csak a törlesztőrészletben érezhető havonta kb. 10 eft-tal kevesebb.

2015. ápr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma megkaptam a Budapest Banktól az elszámolást: 2898000 Forint autóhitel/Chf/, visszafizetve 4836471ft, visszakapok 848008 forintot. A hitelt 2006 márciusban vettem fel, 2014 októberben volt a futamidő vége. Úgy gondolom ez az összeg, amit visszakapok, VISZONYLAG korrekt. Én olyan 500ezerre számítottam.
2015. ápr. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!