Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banif plus Banktol valaki mar...

László Pál kérdése:

Banif plus Banktol valaki mar kapott ertesitest akinek deviza hitele volt?

Figyelt kérdés
2007 ben vettem fel 2.5 milliot negy evig fizettem svajci frank alapu hitelt.Vajon mivel szamolhatok ha egyaltalan kapok vissza az autohitelembol.

2015. ápr. 11. 08:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/669 anonim ***** válasza:
Biztosan jár vissza valamennyi. Én felhívtam őket de nem mondtak semmit csak egy betanult szöveget... A jogszabálynak megfelelően fogunk eljárni. Mondjuk ezek nagy szemetek voltak mindig is minden aljasság kitellik tőlük. Szerintem ha jön levél az az utolsó pillanatban fog jönni ápr 30 körül.
2015. ápr. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/669 A kérdező kommentje:
Koszi az eszreveteled.
2015. ápr. 14. 08:10
 3/669 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Jött már levél neked? Nekem még mindig semmi
2015. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/669 anonim ***** válasza:
Én is várok tőlük levelet. 2 hete voltam személyesen a bankjukba, de igazából leráztak, hogy majd mindenki értesítenek, április végéig.Azért a kezembe nyomtak egy formanyomtatványt, hogy ki kell tölteni és 2 db tanúval hitelesíteni kell majd, hogy az összeget hogy és mikor akarom majd átvenni! (ha postai úton, akkor a bank a túlfizetett összegemből levonhatja a posta díjat! Nem loptak még eleget???) Sokat én sem reménykedek benne, hogy kapok vissza. Ennyire még egy mocskos bankkal nem találkoztam! Pl sosem küldték időben, hogy mennyi lesz az aktuális részletfizetésem az autóra. Komolytalan nagyon ez az egész. Kíváncsi vagyok, hogy mikor kapjuk meg, és ténylegesen e azt az összeget utalják, amit elloptak.
2015. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/669 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. A hosszú évek alatt amit kénytelen voltam velük tölteni nagyon sokat szívtam én is. Nem azzal van baj hogy fizetni kellett haenem az a színtű taplóság ami ott megy. Bunkó hozzánemértő banda. Én nem nézem ki belőlük hogy ezt normálisan le tudnák vezényelni.
2015. ápr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/669 A kérdező kommentje:
Szerintem biztosan kapunk.Tegnap a postas azt mondta bent naluk tobb ezer levele van amit meg ki sem kezbesitettek.
2015. ápr. 17. 09:27
 7/669 anonim ***** válasza:
Már mint a postán állnak a levelek?
2015. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/669 anonim ***** válasza:
Én idén már 3szor hívtak a bankot (2013-ban járt le a hitel), legutóbb azt mondták,hogy ápr.30-ig kell kiküldeniük a levelet és majd májusban utalnak. Elvileg 30 napjuk van az utalásra is.Kíváncsi leszek mikor ér ide a levét. Az otp már kiküldte a levelet (személyi hitel) ma 30 napja, lassan utalni kéne nekik is.De nagyon sok autó hiteles ismerősöm van aki vagy nem kapott még semmit vagy ha kapott kb 2-3 ezerrel csökkent a havi törlesztője.
2015. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/669 A kérdező kommentje:
Nos ha valakinek van barmilyen hire vagy kap levelet irjon ide.koszi
2015. ápr. 17. 23:14
 10/669 anonim ***** válasza:
Valakinek valami?
2015. ápr. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!