Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp junior számlán hogy...

Otp junior számlán hogy lehetek minuszban?

Figyelt kérdés

Hali.

Ma.megkaptam a fizetésem diákmunka után.55272 amiből maradt 51673. Nanezt hogy a kva anyjukba? Csak arra használon h kivegyen a pénzem meg ritkán feltoltok penzt bet365re. Na most egy hete voltan bent akkor raktam rá 1500 ftot mondja az ugyintezo h 120 ft minusz azt se ertettem hogy na de mindegy. Most meg laton h tobb mint 3e minuszban voltam ami kb lehetetlenseg. Vmi otlet?? Koszi



2015. ápr. 14. 13:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis otp jump
2015. ápr. 14. 13:58
 2/5 anonim ***** válasza:

A számlavezetési díjat vonják le minden hónap végén. Ha nincs annyi pénz a számládon, akkor kénytelenek mínuszba vinni az egyenleged.

A számlához kapcsolódó költségek:

[link]

2015. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó de, folyamatosan nullán van a számlám miután leveszem a fizetést.
2015. ápr. 14. 15:09
 4/5 A kérdező kommentje:
sőt, olyan időszak is volt az elején mikor 2hónapig nem volt pénz rajta. akkor is max 100-200ftokat vett le.
2015. ápr. 14. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3 ezer forintos hiányra én a kártya éves díját tippelem. De miért nem nézed meg a számlatörténetben, hogy mire vonták le a szóban forgó összeget?
2015. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!