Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bemegyek egy OTP-be és...

Ha bemegyek egy OTP-be és megkérek ott valakit hogy a xy Paypal számlaszámra töltsön fel ennyi pénzt (amennyit odaadok) akkor az működik vagy csak máshogy lehet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A paypal internetes számla, az OTP-ben nem tudsz rá befizetni. Regisztrálnod kell a paypal-re a neten, úgy tudod kiegyenlíteni a számlát. Vagy megkéred az illetőt, hogy inkább adjon sima banki adatokat, és átutalod a pénzt. Én is ezt szoktam tenni.
2015. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De akkor saját paypal számlára se lehet csak úgy?

Mert a paypal adott számlaszámaot az utaláshoz meg stb.

2015. ápr. 16. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
A saját Paypal számládra a bankkártyádról tudsz pénzt tenni. Bankkártyát kell regisztrálni a rendszerben, arról tudsz aztán fizetni. Nekem ezért nem volt szimpatikus (tudom, hogy csodabiztonságosnak van kikiáltva, de azért a bankkártyaadataim ne keringjenek a neten), ezért szoktam inkább mindig sima bankátutalással fizetni, ha valamit aukciós oldalon veszek. Soha egyetlen eladó nem kifogásolta még.
2015. ápr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha utaláshoz kaptál számlaszámot, akkor meg a saját bankszámládról tudod átutalni. Bankban készpénzt befizetni mindig csak az adott bank saját számláira tudsz.
2015. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy nem!

Utalni lehet rá bankszámláról. Hogy hova, és mit kell feltüntetni megjegyzés mezőbe, az a PayPal oldalán egyértelműen le van írva.

2015. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha bemész az otp-be de nincs ott számlaszámod akkor nem fogsz tudni befizetni és utalni se tudsz.

ellenben ha az unikredit bankba mészbe ott be tudsz fizetni a paypal által megadott számlaszámra a te transzver kododat megadva a közleményben.

de tedd el alaposan a bizonylatot, nekem nem került rá a pénz s több levélben kellett reklamálnom a tranzakció adatokat megadva mire rákerült. 1 hétig tartott a huzavona végül rákerült, szóval nem volt vészes, de ha nincsenek meg az adatok, nem tudom hogyan reklamáltam volna...

2015. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!