Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valakinek volt Porsche banknál...

Szutyi87 kérdése:

Valakinek volt Porsche banknál hitele? Kapott már levelet vagy akármit? Futamidőt felvett pénzt irhatnátok.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 15:48
1 2
 1/18 anonim válasza:

Porsche Bank nem túl kapkodó. Nem hallottam olyanról, sőt olyanról se, aki hallott volna olyanról, aki megkapta volna az elszámolást tőlük.

Május 6. a postára adás határideje.

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy aznap fogják feladni az összes levelet :/

piti...

2015. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen egyet értek veled. Elhuzzák a végsőkig.
2015. ápr. 23. 13:18
 3/18 anonim válasza:

Én és a feleségem is várjuk a levelet. Enyém kifutott az ővé még élő de már forintra átváltott (235 Ft-on)

Telefonon hívtam őket és nem túl udvariasan közölték, hogy már postára adták.... ez 2 napja volt. Azóta is semmi. Ja és telefonon nem hajlandók semmit mondani és még a fiókban se akarnak mondani semmit.

Ahhoz képest a Raiffeisen simán elmondta telefonban.

2015. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ezt mondták telefonban.
2015. ápr. 24. 06:39
 5/18 anonim válasza:
Történetesen a Raiffeisen banknál is érintve vagyok lezárt hitellel. Mit mondanak el a telefonba?
2015. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nekem annyit mondtak a telefonba hogy igen jár vissza pénz, és május 5ig kell kézbe kapni a levelet. De hogy mennyi vagy ilyesmi arról egy szót sem
2015. ápr. 24. 09:25
 7/18 anonim válasza:

Nekem a Raiffeisen elmondta telefonban, hogy mennyit írtak jóvá a számlámom és jelezték, hogy a levél is jön majd. (mág nem jött)

A Porsche viszont qrvára rossz marketinget csinál ezzel a köcsög viselkedéssel

2015. ápr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Egy 04.07-én íródott levélben tájékoztattak, hogy május. 5. napjáig kell elszámolniuk.
2015. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Gondolom a Raiffeisennél csak az élő hitelekről adnak felvilágosítást. Nekem lezárt hitelem van és számlám sincs náluk, mint a Porsche Banknál.

A Porsche viszont vérig van sértődve és az utolsó ügyintézőjükig ezt az álláspontot képviselik...

Mindenesetre pitiáner dolognak tartom, hogy ennyire kivárnak mindannyian az utolsó pillanatig, sőt ma hallottam, hogy a K&H még mindig jogorvoslatokkal húzza az időt, így akinek ott volt hitele várhat júniusig az elszámolással :/

2015. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Megjött az elszámolás a Porschétól.

2005-2011-ig 2.5 millió amiből kb 800 ezer maradványérték volt, visszafizettek 298.265.- Ft-ot kamattal együtt.

Ami kellemes meglepetés volt, hogy kulturált körülmények között (külön ügyfélparkoló, viszonylag sok ügyintéző, stb) 10 perc alatt hozzá is jutottam a pénzhez a Frangepán úti telephelyükön. Nincs sorban állás, nincs tömeg, flottul, tökéletesen ment minden.Budapestieknek szívből ajánlom ezt az elintézési módot (igaz, én kora délután voltam...)

2015. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!