Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a megoldás akkor ha cib...

Hargitai János kérdése:

Mi a megoldás akkor ha cib internet bankba való belépéskor az jelenik meg az ablakban hogy Ez a bővítmény nem támogatott?

Figyelt kérdés

win 7 64 bit van a gépen próbáltam a legújabb java 32 és 64 bites változatát is. Próbáltam laptopról is amin 32 bites win 7 van, ott is ugyan az.


Mit kéne telepítenem letörölnöm beállítanom hogy végre be tudjak lépni?? Próbáltam a banki segédletben utána nézni, ott az állt hogy töröljem a böngészési előzményeket meg a java-n belül valamit de azzal se mentem semmire...



2015. ápr. 23. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen böngésző?


Próbáltad másik böngészővel?

Nem tiltja a JAVA-t a böngésző?


nincs fent több verzió?


A CIB-nek ritka xar netbankja volt régen, halál idegesítő volt az a JAVA-s trágya szemét, de már megszabadultam tőlük, szóval nem tudom mit fejlődtek. ezek szerint semmit, ha így kell gányolni egy krwa netbank használathoz. Hihetetlen.


Próbáld internet explorerrel, hátha GDF -es fejlesztőjük van :D

2015. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A chrome pl nekem sem engedi, de a firefox böngészővel sikerült belépnem.
2015. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott van a hír a cib oldalán. [link]
2015. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat Közben én is észrevettem a feliratot. Laptopon sikerült is bejutni. Ám az asztali géppel nem... Meglehet hogy azért mert azt már annyit állítgattam telepítettem piszkáltam.. Hogy csak újratelepítés után fognak működni a cib által leírt beállítások.
2015. ápr. 25. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a trick, hogy a flagsnál legalul van egy chrome újrainditása gomb. Azt megnyomva működött.

Viszont ha simán kinyomtam x-el a chrome-t úgy nem működött, pedig átállítottam

2015. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsőre én is kinyomtam, utána néztem hogy valahol lennie kell 1 újraindítás gombnak.
2015. ápr. 25. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!