Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapott e már valaki értesítőt...

Kapott e már valaki értesítőt az elszámolásról a Banif Plus Zrt-től?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 28. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még nem, pedig ügyfelük voltam. Egyébként le vagyok maradva. Autóhitelesek is kaphatnak vissza pénzt, vagy csak ingatlanra?
2015. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is várom de az ügyintézö csaj kijelentette csak április 30 án fogják feladni majd május elején megkapom
2015. ápr. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Nosco ***** válasza:
Még nem jött meg a levél. Pedig már ki van fizetve a hitel. Nem értem miért ilyen szemetek. Ülnek még a pénzen mint a kotlós tyúk a tojásokon.
2015. ápr. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ügyfelük voltam. Vártam én is az elszámolásos levelet de semmi. Majd a honlapukra rákukkantva ezt az értesítést találtam!

"Ezúton tájékoztatjuk, hogy adminisztratív okokból nem minden esetben tudtunk a 2014. évi XL.

törvényben (Elszámolási törvény) előírt, deviza alapú fogyasztói kölcsönszerződés elszámolásának és

fogyasztó részére történő megküldésének határidőben eleget tenni. A jogszabály által előírt

határidőig, azaz 2015. év április hó 30. napjáig meg nem küldött, deviza alapú fogyasztói

kölcsönszerződéshez kapcsolódó elszámolást várhatóan május közepéig tudjuk Tisztelt Ügyfelünk

részére megküldeni."

többi itt: [link]

2015. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, a közepén már túl vagyunk, de én még nem kaptam. Más igen? Állítólag nevetségesen kis összegeket akarnak visszafizetni.
2015. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
2007-ben vettünk fel tőlük 400 ezer ft-ot,autohitelre,ami 2010 ben járt le...a 4 év alatt több mint 800 ezret fizettünk nekik vissza..Ma megjött az elszámolás,a tisztességtelenül felszámitott összeg,31511 ft..Made in uzsora...Petőfi ha élne,átírná a versét..."akasszátok fől a bankárokat"...
2015. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi 3.3m -ot vettünk fel fizettük 6 évet 2.5m-ot fizettünk vissza és tegnap megküldték,hogy a túlfizetés 50800 ft. Most kérem a részletes elszámolást és utána az MNB-hez fordulok!
2015. máj. 27. 06:44
 8/10 anonim válasza:

Üdv! Május 4.-én felhívom őket. Azt a választ kapom, hogy május 20.-ig kiküldik az elszámolást. Ha nem jönne meg hívjam őket újra. 22.-én hívom őket megint. Válasz: május 31.-ig kiküldjük a levelet. Én: dehát a multkor azt mondták, hogy 20.-ig kiküldik. Válasz: Mi ilyet biztos nem mondtunk. :) Június 4.-én ismét hívom őket. Válasz: Igen tudjuk, de június 30.-ig kiküldjük a levelet. Én: és ha nem akkor majd július elején ha hívom Önöket akkor majd azt a választ fogom kapni, hogy majd július 31.-ig kiküldik?? és így tovább???? Válasz: Hát forduljon az MNB-hez. Hogy ezek mekkora patkányok!!! De azért az MNB jól megvágta őket 48 millára. Íme a link: [link] Feltételezem, hogy ha megjön az elszámolás az se lesz túl korrekt.


Karcsika

2015. jún. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem megjött. 2007-es kezdés, 7 év, 1.2 millió forint. Visszafizettem több, mint a kétszeresét. Szerintük 37 ezer volt törvénytelen.
2015. jún. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 2006 novemberben 72 havi futamidőre vettem fel 750000.-ft-ot autóra. 2012 májusban vég törlesztettem 201800.-ft-ot. Kíváncsi leszek az összegre. Egy ismerősöm 2007.-ben 60 havi futamidőre vett fel egy másik banknál 400000.-ft-ot szintén autóvásárlásra. Ők már áprilisban megkapták a visszajárót 56000.-ft-ot. Ebből kifolyólag, feltételezhető, hogy a Te 37000.-ft-odat elég szarul számolták ki. Innen következik, hogy nekem is ide dobnak majd egy kis alamizsnát. "örüljön a büdös paraszt hogy egyáltalán kap valamit. úgyse kezd el pereskedni" Gondolom ezt így gondolhatják valahogy. Igazi sz..házi uzsorás világban élünk sajnos. Volt, hogy 10 nappal később fizettem be a csekket de már jött is a felszólítás, hogy hátralékom van. Na mindegy majd csak lesz valami. Konkrétan nem panaszkodni akarok, de azért leszo.hatnának na!! :D :D
2015. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!