Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Még nem kaptam elszámoló...

Még nem kaptam elszámoló levelet a Creditservice-tól, van valaki, akinek szintén a Creditnél volt autóhitele?

Figyelt kérdés

Az enyém már lezárt ügylet, az utolsó 10 honapot a Skill vette át, ők azt mondták, hogy időben megkapom az elszámolást a Credittől, de az a cég felszámolás alatt van.

Írtam a felszámolónak, de választ nem kaptam.



2015. ápr. 29. 06:27
 1/6 anonim válasza:

Én sem kaptam még levelet, azt mondták a Skill Zrtnél,hogy írjak emailt, 24 órán belül jön a válasz. Sajna már 72 óránál járok, válasz nincs! :(

De kapok vissza pénz biztosan, és majd a Skill Zrt küldi ki! Hát nem tudom!!!

2015. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én sem kaptam még semmit! Beszéltem a Skill-el, azt mondták várjak, ha a hétennem kapok, hívjam fel őket hétfőn.
2015. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem a Credit e-mail címéről visszapattant a levél, hová küldtetek levelet?
2015. máj. 8. 11:30
 4/6 anonim válasza:

Udv mindenkinek!


Én hasonló cipőben járok.... Az info@pfsn.hu címre lehet levelet írni a Credit Service felszámoló biztosnak, de szerintem felesleges. Válasz nem jött. Ma egyébként beszéltem a Skill-el, természetesen semmi biztosat nem tudtak mondani. Annyi biztos, hogy Ők is éppen ma beszéltek a felszámoló biztossal, és állítólag két hét mire mindenkinek válaszolnak. Eddig mit csináltak? Tudja valaki esetleg, hogy hová lehetne panasszal fordulni?

2015. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is írtam a felszámolónak, válasz természetesen nincs.

MNB vagy PSZÁF?

2015. máj. 15. 05:44
 6/6 vricsinfo válasza:

Én írtam a Credit-nek, a skill-nek és a felszámolónak is. Csak a skill ávlasztol, hogy várjak türelemmel, majd kiküldtek egy papírt 15.06.26. napján, hogy az elszámolást ők elkészítették, ami szerintük jó, de a psfn részéről nem került elfogadásra...

Egyébként meg a pénzt a psfn fogja rendezni, ha talál vagyon a credit-nél.

Akár hogy is nézzük, akik pénzintézetnél vettek fel hitelt, azok megszívták, mert semmit nem fognak visszakapni. A legtöbbet felszámolják és vagyonuk már nincs... Nem is értem hogyan kerülhettek felszámolás alá, amikor nem kevés hitelen nyerészkedtek...

2015. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!