Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az OTP-s bankkártyáról...

Ha az OTP-s bankkártyáról veszek le pénzt nem OTP-s automatából, akkor is ingyenes havonta kétszer a pénzfelvétel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az OTP fiókban alá kell írnod egy nyilatkozatot hogy havi kétszeri ingyenes kp felvételt vennél igénybe. Azt hiszem enélkül nem ingyenes automatikusan. Én ezt csináltam.
2015. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:

Havonta az első két készpénzfelvétel - 150 000 forintig - ingyenes, függetlenül attól, melyik bank automatájából veszed is fel.

Valóban föltétel egy nyilatkozat arról, hogy ezt a szolgáltatást igénybe kívánod venni.Ha jól emlékszem, egy adott hónap 20-áig kell nyilatkozni ahhoz, hogy a következő hónaptól már ingyenes legyen.Amennyiben túlléped a határidőt, csúszik 1 hónapot.

2015. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt azért tegyük hozzá, hogy a díjmentes készpénzfelvételhez nem csupán nyilatkozat kell, hanem rendszeres havi jövedelem is. Ha az nincs, akkor az ATM-használat sem ingyenes.
2015. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért kéne rendszeres havi jövedelem hozzá? Nekem nem volt, mégis ingyen vehettem fel 2x max 150.000Ft-ig pénzt
2015. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!