Extreme Digital, cetelem áruhitel valaki vásárolt már így?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fényképezőt,10hónapos hűség idővel.Mennyire korrektek? 10hónap után biztosan lejár a hitel? Vagy van valami átverése ennek?
2015. máj. 2. 06:59
 1/4 belapus ***** válasza:

Többször vettem már igénybe Cetelemes hitelt ( igaz, megvártam a 0 % THM-es lehetőségeket és nem ED-s termékre ), átutalást választottam, az utolsó részlet után nem volt semmi plusz, tapasztalatom szerint korrektek.

A hűségidő - gondolom - futamidő lenne.

2015. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is igy szoktunk mint az előző vásároló.Sőt ha van kártyád,érdemes kártyára venni akkor 10% ot elengednek,aztán 45 napon belül kifizetni,és akkor nincs kamat.Mi tvt vettünk igy most.
2015. máj. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Én 10x 19.000ftot fogok fizetni egy bizonyos termékre. Persze mikor tudok elő fogok törleszteni.Kb 5hónap alatt fogok kifizetni.
2015. máj. 3. 06:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A Cetelem hitelek átláthatóak és semmilyen rejtett költséget nem tartalmaznak. A Cetelem áruhitel fix kamatozású, törleszőrészlete garantáltan változatlan a futamidő végéig. Tájékoztatjuk, hogy az áruhitel-konstrukciók üzletenként eltérőek (személyes ügyintézés és online hitel esetében is), ezért a részletekről mindig tájékozódjon az üzletekben kifüggesztett Hirdetményekből.
2015. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!