Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megkaptam az elszámolást...

Ha megkaptam az elszámolást és a nyilatkozatot tudom aláírni mert külföldön vagyok akkor jó e ha meghatalmazással a feleségem írja alá?

Figyelt kérdés
autóhitelről van szó

2015. máj. 2. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
mármint nem tudom aláírni (kimaradt)
2015. máj. 2. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is pont ez a gondunk.... A Férjem külföldön van velem meg nem áll szóba az otp csak közjegyzői meghatalmazással...a simát nem fogadják el.
2015. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sziasztok! a minap voltam a bankban. van a bank általi formanyomtatvány szerinti meghatalmazásom a férjem és az édesanyám szerződésével kapcsolatban is (két tanúval, visszavonásig, törzskönyvet is átvehetem). Azt mondták azonban, hogy ahhoz hogy én írjam helyettük alá pl az elszámolással kapcsolatos panaszt ahhoz külön ügyvéd/közjegyző által hitelesített meghatalmazás kell. Merkantil-ról van szó.
2015. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!