Otp Mastercard paypassal hogyan kell fizetni?

Figyelt kérdés
van erről valami oktató videó? hogyan mükődik ? illetve van a hátoldalán egy kis ezüst színű és egy hosszű fekete szinű felület. az olvasó scannerhez melyiket kell odatartani melyikről olvas? Köszi a segítséget!
2015. máj. 5. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel RFID chip van benne, tök mindegy, hogy melyik oldalát tartod oda. Ha kétségeid vannak, az eladó megmutatja neked. De az egész annyira egyszerű, hogy nincs mit rajta magyarázni. De ha gondolod: kinyújtod a kezed az olvasóhoz, és várod az eladó visszajelzését.
2015. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi! De amúgy hogy működik ? az eladó beüti az összeget abba a kis gépbe én oda tartom a kártyát és automatikusan lekerül a kártyáról az az összeg amit a kereskedő beütött? De mi van ha többet üt be mint amennyi a termék ára? na meg blokkot kapok?
2015. máj. 5. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem adod oda a kártyát. Csak odatartod a terminálhoz. Látod előtte az összeget, amit beütött a pénztáros. Bizonylatot nem kapsz.

Itt egy videó, hogy hogy működik:

[link]

2015. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm de ha nem kapok bizonylatot akkor egy terméket pl egy csokit eladhat 1000forintért is.
2015. máj. 5. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!