Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy autóhitelem, megkaptam...

Van egy autóhitelem, megkaptam az elszámolást, ami nem elfogadható. Tudom, hogy reklamálni először a banknál kell írásban. Van ehhez valami nyomtatvány, amit ki kell tölteni, vagy fogalmazni kell egy levelet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 16:35
 1/1 anonim válasza:
Nekem volt benne egy lap, amit akkor kell visszakuldeni ha nem fogadom el amit irtak. Egy "kazallal" kaptunk, sok hitel volt, de volt ilyen mindben. Az egyik bank azt mondta hogy 30napon belül irasban kell reklamalni. Sőt külön panaszos lap is volt benne, hogy mi nem jo. Kérdezz rá a banknál de szerintem kellene legyen neked is ilyen nyomtatvány.
2015. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!