Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kapunk kisösszegű (kb.2 M...

Kapunk kisösszegű (kb.2 M Ft), ingatlanfedezetű lakáshitelt, ha a párom határozatlan, idejű szerződéssel dolgozik, de én még próbaidőn vagyok?

Figyelt kérdés
A vásárolt ingatlan értéke sokkal nagyobb, mint 2 millió Ft. Ha a továbbfoglalkoztatásommal kapcsolatban szándéknyilatkozat kell a munkáltatótól, az meglesz (nagyon-nagyon valószínű).

2015. máj. 16. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb kérdés, hogy mennyi a párod jövedelme?

A próbaidő alatt a Te jövedelmeddel a bank biztosan nem számol, de ha a párodé megfelelő nagyságú, akkor semmi akadálya a lakáshitelnek.

2015. máj. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem, n. 170-re megadják, ha letelik a próbaidőm, az enyém sokkal magasabb lesz.
2015. máj. 17. 13:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a párodé 170 netto akkor sima ügy, megkapjátok a lakásvásárlási hitelt, viszont lenne egy javaslatom.

Megoldható az is, hogy a hitelre összesen 2M Ft-ot fizessetek vissza, tehát a hiteletek végső soron kamatmentes lesz. Ehhez az kell, hogy lakáskasszát is indítsatok.

Ha írsz még konkrétumokat, pl melyik bankba érkezik a jövedelmetek, hány évesek vagytok, mennyit ér az ingatlan, akkor meg tudom írni, hogyan lehet ezt elérni.

2015. máj. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de úgy néz ki, meg tudjuk oldani hitel nélkül is. ha mégsem, akkor jelentkezem.
2015. máj. 20. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!