Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki eltudná nekem magyarázn...

Valaki eltudná nekem magyarázni, hogy hogy kell PayPal-lal fizetni, de legelősször is, hogy kell ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Abszolút nem értem és kellene nagyon,mert külföldre(olaszország) kellene utalnom.


Valaki elmagyarázná,hogy egyáltalán ilyet hol lehet csinálni(mert konkrétan azt sem tudom ehhez mi kell,hogy csináltatni kell e vagy csak neten regisztrálni) és,hogy ha ez megvan hogy kell utalni?



Előre is nagyon köszönöm.


2010. febr. 24. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha internetes oldalon fizetsz, akkor a kártyáddal kell simán, csak a tranzakció történik a paypal-en. Ha nem, akkor a kedvezményezett email címét kell megadnod, illetve az átutalandó összeget. De előtte ne felejts el belépni a számládra a paypal oldalán!:(
2010. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Paypal oldalán szerintem minden le van írva korrektül. :)


Amúgy egy netes fizetésre alkalmas kártya kell hozzá, utána lényegében "csak regisztrálni" kell. Először csak egy minimális értékhatárig tudod használni a kártyádat. Megterhelik kb. 1 dollárral a számládat(később természetesen ezt visszakapod), hogy elküldhessenek a tranzakció közleményében egy 4 jegyű számot. A banki kivonaton találod majd meg, de ez akár napokba is telhet, viszont csak egyszer kell túlesni rajta. Ezt természetesen be kell majd írni a paypal oldalán, ezzel igazolod, hogy nem csak a kártya számát ismered, hanem hozzáférésed van a számla egyéb adataihoz is(bankszámla kivonat), vagyis egy biztonsági dolog ez.

Viszont muszáj megcsinálni, mert különben épphogy csak egy keveset tudsz költeni amíg ez nincs meg...


És hogy hol? Meglepő lehet, de: paypal.com :)

2010. febr. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm...olvastam az oldalt, de nekem magas ez:D


Már az is prolémát okoz,hogy a kártyám jó e netes fizetésre.


Ilyenem van,ezzel ugye tudok fizetni neten?

[link]

2010. febr. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!