Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan utaljak pénzt legolcsób...

Hogyan utaljak pénzt legolcsóbban Ausztriába?

Figyelt kérdés

Szeretnék Ausztriába utalni egy 70-80euró körüli összeget. Mi ennek a legolcsóbb módja? Jelenleg OTP Junior számlám van. Paypallal megoldható esetleg?

Válaszokat előre is köszönöm



2015. máj. 21. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek a PayPal? Egyszerűen SEPA átutalással. Forintot utalsz, eurót kap az illető. Teljesen egyszerű.
2015. máj. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, hogy egyszerű, utaltam már úgy, de 58 eurós utalás került 2000ft-ba
2015. máj. 21. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A bankokat sürgősen felejtsd el csak lehúznak, a nemzetközi utalás nagyon drága amennyiben bankon keresztül intézed engem is lehúztak több ezer forinttal. Szerencsére a 21.században élünk így nagyon sok lehetőséged van. Itt vannak az én javaslataim:

-1. Paypal egyszerű használat, hátránya szerintem, hogy ez még mindig drága.

-2. Transwerwise ezt a paypal üzemeltetti a lényeg, hogy elküldöd nekik a kívánt összeget aztán egy másik devizában tovább küldik az állatalad megadott bankszámla számra. Az első utalás ingyenes, így érdemes magas összeget utalni, sok külföldi magyar küldi így haza a pénzét, ngyon sokat spórolnak vele, amennyiben ezt választod akkor írj privátot és segítek az első utalásnál.

-3. Bitcoin Gyors akár milliárdokat elutalhatsz pár perc alatt lenyomozhatatlan, semmilyen követelményeknek nem kell megfelelned pillanatok alatt vásárolhatsz akár bankszámláról, és eladhatod ott ahol kell és amire kell a te esetedben Euróra, így keresel egy megbízható tradert a lockalbitcoins-on és kiküldi neked ahova kéred, az utalási költség is pár forint és akár virtuálisan is hordozhatod a pénzed vagy online tárolhatod. A hátránya ,hogy változik az árfolyama sűrűn egy hónapban így nyerhetsz is rajta és bukhatsz is rajta mikor beváltod, figyelni kell az árfolyamot.

-4. Skrill olyan mint a paypal csak UK központú leginkább szerencsejátékosok használják ezzel díjmentesen fizethetnek be és ki a fogadóirodák között én imádom éves bankkártya díja mindössze 10 euró. Ezzel vehetsz fel itthon az atmben is vele pénzt vagy akár vásárláskor is használhatod napi limit 1000 Euró.


Nagyon sok egyéb lehetőséget tudnék még írni de úgy gondolom, ezek a legjobbak, ahogy az elején is írtam, a bankokat kerüld el messziről ha segítségre van szükséged írj privát üzenetet.

2015. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!