Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Cetelem Edigital áru hitel...

Cetelem Edigital áru hitel hitelbírálati ideje mennyi?

Figyelt kérdés
Az edigital-on rendeltem online hitellel. Minden szükséges dolgot elintéztünk hozzá még aznap illetve másnap már postán is voltak a papírok. A rendelések fülön azt írja h hitelbírálat. (A lényeg h hiányosság nincs vagy legalábbis mi nem kaptunk róla semmilyen értesítést :)) Valaki tudja mennyi ideig szokott ez tartani?
2015. máj. 30. 13:08
 1/10 anonim válasza:
Ha jól értem, a hitelbírálat már Nálad is megtörtént, amit visszaküldtél az a szerződés. Én is ugyanígy vagyok, neme május 19-e óta ülnek rajta, érdemi választ még nem tudtak küldeni...
2015. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen jól értetted. Még másnap vissza lett küldve. De 3 hát alatt csak egy e-mail jött h megrendelés visszaigazolása.
2015. jún. 7. 17:36
 3/10 anonim válasza:

Nekem szintén ugyanez van. 1-jén adtam le a rendelést, 4-én már postán voltak a papírok. most van 19-e. E-mailre nem válaszoltak, telefonon meg annyit mondtak, hogy küldjek nekik e-mailt... a türelmemet kérik, mondván hogy nagyon sok rendelés érkezett be a mostani időszakban.


Nektek megérkezett már?

2015. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 testify válasza:
Én most ugyanebben a cipőben járok. Érdeklődnék, hogy megoldódótt-e már a dolog és ha igen végül is mennyit kellett várni?
2015. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Első vagyok, még mindig nem történt semmi...
2015. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 testify válasza:
Hát ez biztató! Még csak meg sem indokolják?! Lehet, inkább visszamondom az egészet.
2015. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem történt ez ügyben valami:

-Hosszas telefonálgatás után egyik nap jött egy e-mail, hogy fizetés sikertelen, és törölték a rendelést mert a bank nem fogadta el a hitelbírálatot.

-Ment a mail, hogy mégis miért mikor 160 000 Ft-s laptopról van szó.

-Válasz semmi.

-Hagyjuk inkább rendeljünk máshonnan laptopot.

-Ugyanolyan laptop igaz olcsóbb ugyanaz a modell 30000 Ft-tal, de nem 0 %-s a Cetelem hitel de már lényegtelen mert kezd sürgőssé válni a laptop.

-Hiteligénylés ugyanúgy neten.

-Kitöltött űrlap elküldése után 1 perccel(!!!!!) csörög a telefon. Cetelemtől hívnak, hogy van egy elfogadott hitelkérelmünk. Mondom mégis milyen hitel meg mi ha az előzőt elutasították. Erre mondják, hogy a ők elfogadták és várják, hogy az edigital intézze a további lépéseket.

(innen mi nem mentünk tovább töröltettük az edigitálos hitelt mert elmennek a jó ...... nem üzeletelünk ilyen mocskokkal)

-Fogyasztóvédelemhez panasz

2015. júl. 2. 10:46
 8/10 anonim válasza:

Nekem a következő történt:

Július elején levél a cetelemnek, hogy ők tudnak-e valamit. Írták egy nap múlva, az edigitallal egyeztetve egy olyan papír hiányzik, amit még május végén 2X is elküldtem emailben(a boltban ahol leadtam a papírokat, ezt egyébként visszaadták, mondván nem kell beküldeni).

Erre a cetelmnél lemondtam a hitelt, fél óra múlva az edigital honlapjára belépve már törölték is a rendelést.(Jún 30)


És a poén: Jún.9-én jött a levél az edigitaltól, hogy "Kérem írja meg a rendeléskor megkapott rendelési azonosítóját, hogy kiadhassuk a terméket!". Visszakérdeztem, hogy mire gondol, úgy tudom nincs nyitott rendelésem. Azóta is várom a válaszukat:) Kérdező, ha választ kapsz a FV-től, osztd meg velünk is kérlek.

2015. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 bury válasza:

Üdv én is online hitellel vásárolnék náluk kb másfél hete tart a folyamat (rendelés után másnap elküldve az iratok elsőbbségivel) .Telefonon nem tudtak értelmes választ adni hogy hol jár az egész, ezért írtam a cetelemnek az edigitalnak facebook-on, és az ügyfélszolgálatnak is emailt.

Ez volt hétfőn ,kedden már kaptam email egy hitelügyintézőtől az edigitaltol hogy egy papírt újra el kéne küldeni mert nem volt jól kitöltve amit kedden el is küldtem nekik.Szerdán már kaptam emailt a cetemtől is és az ügyfélszolgálatól is . Cetelem az edigitálra mutogat . Az ügyfélszolgálat pedig ezt küldte:Sajnos az online hitel ügyintézés nem egy gyors folyamat. Körül belül 3 hete vesz igénye az ügyintézése. Még egy kis türelmet szeretnék kérni. Értesíteni foglyuk mihelyt tudjuk. Megértését köszönöm. Oké legalább már válaszolnak haladás de az oldalukon ezt írják :A megrendeléstől számítva mikor kapom meg a terméket?

A termék vásárlóhoz jutása általában 1-2 nap alatt le szokott zajlani. Ennek feltétele, hogy az Extreme Digital által megadott szükséges dokumentumokat összegyűjtsd és elpostázd az Extreme Digital-nak. Az Extreme Digital azokat leellenőrzi és ha rendben találja, akkor kiszállítja részedre a terméket. Nagy fejetlenség van az edigitalnál de meg várom mi lesz az egészből.A hitel ügyintéző emailba ígérte hogy : A levelet figyelni fogom, hogy termékét mihamarabb átvehesse.Ha lesz fejlemény meg írom okolásul.

2015. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bury válasza:

Előző vagyok :D


A levelet elküldtem elsőbbségivel és már másnap a futárnál volt a tv . Működik az online áruhitel csak a hitelügyintézőhöz kel eljutnia a levélnek . Amíg nincs nála addig csak sablon szöveget kapsz az ügyfélszolgálatól.Aki teheti inkább intézze személyesen az árú hitelt mert sokkal gyorsabb 30 perc :D

2015. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!