Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vásároltam egy webshop-ba,...

Vásároltam egy webshop-ba, PayPal-on keresztül utaltam, azaz kifizettem 13 napja. Nem reagálnak, telefonon nem elérni. Mit lehet tenni? Hogy szerezhetném vissza a pénzem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 12:43
 1/10 A kérdező kommentje:

*webshop-ban

*telefonon nem lehet elérni őket

2015. jún. 1. 12:46
 2/10 anonim ***** válasza:
paypal buyer's protection
2015. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kérlek fejtsd ki bővebben ....., hol találom, hogy működik, egyáltalán mi az? Nem olyan jó az angolom .....
2015. jún. 1. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor tedd be a google translate-be


[link]

2015. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt csináltam, de ebay-ről ír sokat. Na mindegy, kérek segítséget máshonnan.
2015. jún. 1. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel Paypalodba, oldal aljan "contact" klikk.

Kov. oldalon "email support".

Felugro ablakbol valaszthatsz hogy mi a panasz, stb.

Elore megirhatod a piszkozatot, hogy mit akarsz irni nekik (lesz majd egy mezo "please include as much detail as possible), ahol kifejtheted banatod) esetleg a GYIK "nyelvek" kategoriajaban segitenek az angolosok forditani.


Minel elobb irj nekik.

Ird a datumot, a webshop nevet, mit vettel, mennyiert, mikor fizetted stb. Minden reszletet.

Azt is, hgy mikor kerested a webshopot (telon vagy emailben) es hogy nem reagaltak stb.

A Paypal majd megprobalja oket elerni. Ha nem sikerul, akkor visszakuldik a penzed.

Nyugodtsag, a PP nagyon megbizhato ilyen szempontbol.

2015. jún. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Előre nem utalunk, csak olyan oldalakon, ahol a vásárlók értékelhetik az eladókat, és 99% feletti az eladó. Ebay, Vatera...
2015. jún. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Mindent neten rendelek, kutyatáp, cipők, ruhák és nem csak Vatera. Rengetegszer fizettem előre, soha nem volt probléma. Ki gondolta volna ......

2015. jún. 2. 09:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Előre nem utalunk, csak olyan oldalakon, ahol.... ez biztos valami magyar mentalitas.

10+ evi kulfoldi elet utan ilyen nekem eszembe sem jut mar. Ha nem valami mokamiki takolmany a weboldal, es van telefonszam/cim, akkor minden gond nelkul lehet Paypallal fizetni barmit is rendelsz, mert ha a ceg idokozben csodbe megy es a tulajdonosok lelepnek a kis penzecskeddel, a Paypal majd visszaadja azt.


parfum, cipo, gitar, motoralkatresz, ora, ekszer, ruhanemu, es meg mi mindent rendeltem online webshoppokbol ELORE fizetessel, es soha semmi gond nem volt.


Nyugodtan lehet elore fizetni, ha megbizhatonak tunik a webshop (vagyis nem olyan amit az unokaocsed enyhe html kod tudassal hozott ossze;)

2015. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Húgom is küldföldön lakik, ő is előre utal mindig, szóval nem tudom ezzel mi a baj! De ez Magyarország! Itt bármi megtörténhet!


Erről a weboldalról van szó: [link]


Abszolút megbízhatónak tűnt így elsőre.

2015. jún. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!