Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a fizetésemet kártyára...

Ha a fizetésemet kártyára kérem a munkahelyemre akkor a banktól kell kérni utalási megbizást? Otp bank.

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
kártyára nem tudod kérni, max számlára. Kártyaszám és számlaszám nem azonos.
2015. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyeden kell közölnöd a bankszámlád számát (és NEM a bankkártya számodat, mert arra nem lehet semmit utalni) és kérni, hogy utalják át.
2015. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utalási megbízás akkor kell, ha te utalsz valahová pénzt. Itt neked utalnak. Csak a számlaszámodat (nem a kártyaszámodat) kell megmondanod a munkahelyeden. A számládon lévő pénzt tudod a bankkártyáddal felvenni.
2015. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Fogalmam sincs,miért, de amikor mi nyitottunk szlát, az Erste is kérte, hogy a munkahely töltse ki a nyomtatványukat, hogy oda akar utalni. Az ügyintéző szt azért, mert kedvezményes szlavezetési díj van, ha munkabér érkezik a számlára, és nyilván bárki utalhat, ha megjegyzésbe beírja, munkabér, nyilván ezzel szűrik a csalókat.
2015. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Én is az Ersténél vagyok, tőlem nem kértek semmit. Mondjuk legalább 10 éve (illetve postabankos múlttal együtt 20 éve) volt náluk számlám, amikor elkezdtem dolgozni, nem a fizu miatt nyitottam.
2015. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!