Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lombard Lizing. Nem kapom meg...

Lombard Lizing. Nem kapom meg a penzem ami visszajar. Mas is jart igy? (lenn)

Figyelt kérdés
Az elszamolast kovetoen visszajar 118.000 HUF. Visszakukdzem a nyikatkozatot mar 2 honapja es semmi. Telefonos ugyfelszolgalaton egyszeren lehetetlen elerni oket, neten szinten: irtam nekik 1 honap utan,vagyis 1 honapja e-mailt, amire visszakuldtek egy rendszeruzenetet h a panaszbejelentesem rogzitettek. A levelre a mai napig nem kaptam valaszt. Menjek a rendorsegre?Vagy mit tegyek? Nem tudom elerni oket.
2015. jún. 8. 22:39
 1/1 Kar2000 válasza:
Szia! Nekem hasonló a helyzetem csak az OTP-nél pontosabban a Faktoringnál. Én felvettem a kapcsolatot a Békéltető testülettel, ill. az MNB-vel. Azt javasolták, hogy adjam be a panaszomat írásban vagy személyesen a követeléskezelőnél. Elméletileg 30 napjuk van a válaszra. Amennyiben nem válaszolnak akkor lehet az említettekhez fordulni. Remélem tudtam segíteni.
2015. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!