Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A paypal fióknak ugyan azon a...

A paypal fióknak ugyan azon a néven kell lennie, mint az a számla amiről át szeretném küldeni a pénzt?

Figyelt kérdés

Ugyanis...

Szeretnék Ebay-ről rendekni egy órát. Van egy ismerősöm akinek van Ebay fiókja, én csináltam az én nevemre egy Paypal számlát. Bementem a takarékba és azt mondták, hogy ha nekem ott nincsen számlám akkor nem tudok utalni. (hozzáteszem amúgy sincs sehol sem számlám mert nemrég szüntettem meg.) Behívtam apósom, ráküldtem az ő számlájára a pénzt. Kapott is üzenetet h ráérkezett a pénz és utána rögtön h le is vették. (erről 30 sms-t kapott.. érdekes) Az sms szövege:Borsod Takarék Számla:........ terhelés: 5000 HUF Értéknap : 2015.06.04 Eseti átutalás, BOFA RE:PAYPAL PTE LTD

És még azóta nem érkezett meg a paypal számlára a pénz.

Azt még hozzáteszem hogy a takarékban a csaj nem mondta hogy kezdeményezett nevéhez nem a saját nevemet kell írni hanem a BOFA RE:PAYPAL PTE LTD nevet. És én ezt nem tudtam. Ez is baj ?


2015. jún. 9. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Eleve csak a saját számládról tudod feltölteni a paypal egyenlegedet. Így nem is fog megérkezni a pénz. Vedd fel a kapcsolatot a paypallal.
2015. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem. De akkor az a pénz az eltűnt vagy mi ?

Mert az sms-ben úgy szerepel hogy a BOFA RE:PAYPAL PTE LTD átutalására került

2015. jún. 9. 20:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Pár napon belül visszautalják, és jóváírják a számlán (feltéve, hogy az oda-vissza utalás költségeinek a levonása után marad valami belőle).
2015. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ehhez nekem mit kell tennem, hogy visszautalják ?
2015. jún. 9. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmit, de nem lesznek gyorsak.

Az is fura, hogy a PAYPAL PTE LTD. elé mindenki beírja ezt a BOFA RE szöveget, pedig annak sincs sok értelme.

2015. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. De én furcsállom hogy csak úgy visszaküldik.

De akkor végülis az átutalásomnál az volt a baj hogy a paypal számlám nem azon a néven van mint az apósom számlája ? És hogy a kezdeményezett nevéhez nem a Paypal PTE LTD lett beírva ?

2015. jún. 10. 12:10
 7/10 A kérdező kommentje:

De történt egy kis fordulat.

Megérkezett a pénz a paypal számlámra.

Épp a válaszom kiírása után gondoltam megnézem és rajta van.

2015. jún. 10. 12:16
 8/10 anonim ***** válasza:

"BOFA RE szöveget, pedig annak sincs sok értelme" - attol hogy te nem erted, attol annak meg van ertelme: BOFA = Bank Of America

A legnagyobb bankok egyike az USAban. Mivel nincsenek jelen az europai piacon, igy az Unicrediten keresztul intezik a nem-USA tranzakciokat.

2015. jún. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ezt jelenti, még nincs sok értelme beírni, tekintve, hogy csak a számlaszám számít belföldi átutalásnál.
2015. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne veszekedjetek már ezen :D

Kinek hogy... vagy beírja vagy nem.

De ha végülis "elrontottam az átutalást" akkor hogy hogy mégi megérkezett a pénz ?

Meg is rendeltettem az órát.. remélem nem jövőhónap 20-án érkezik meg :D

2015. jún. 11. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!