Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az Intrum megtudja a lakcímeme...

Az Intrum megtudja a lakcímemet, ha már elköltöztem?

Figyelt kérdés

állandó lakcímem maradt ott, ahol voltam még a Providentes hitel felvételénél, de az ideiglenes címem már máshol van.

Megtudhatják, hogy hol lakom? Már sms-t kaptam tőlük, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot.


2015. jún. 15. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat joideig amig nem jelzed naluk a lakcimvaltozast, nem lesz szukseguk a jelenlegire. Jopar even at fogjak meg hizlalni a tartozasodat, szepen kuldozgetve a felszolitasokat a legutobbi hivatalos lakcimedre.
2015. jún. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kiadják végrehajtónak a tartozásod, a végrehajtó meg lehívja a lakcímnyilvántartóból


majd ráteszi a végrehajtói díjat a tartozásodra, meg a kamatokat és letiltatja a jövedelmedből vagy annak hiányában árvereztet, természetesen az árverezés költségét is te fizeted

2015. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
albérletben élünk, jövedelmünk a megélhetésre sem elég, kocsi, érték nincs semmi.
2015. jún. 15. 18:09
 4/8 A kérdező kommentje:

Addigra már a családi csődvédelem is életbelép.

arra a lakcímemre nem küldenek leveleket, mert azt tudattam Velük, hogy onnan már elköltöztünk.

2015. jún. 15. 18:50
 5/8 anonim válasza:
Tudod kedves kérdező az a baj hogy őket nem érdekli hogy elköltöztél nem élsz már ott nem kérsz tőlük oda levelet....Ők úgy is arra a lakcímre fognak küldeni és sajnos Te nem kapaszkodhatsz abba hogy Te szóltál nekik hogy ne oda küldjék erre az lenne a válasz: "miért nem mondtad meg az új levelezési címed?" Az meg hogy mennyi pénzből élsz/éltek sajnos szomorú de őket egy cseppet sem fogja érdekelni! Nekik az a lényeg megkapják ami jár nekik. És tényleg kiadják egy másik behajtó cégnek aki nem igazán fog tétlenkedni ingó/ingatlan bármilyen vagyontárgy ami van csúnyán ráteszik a kezüket plusz végrehajtási költség! Sajnos tudom mind ezt mert majdnem hasonló cipőben jártam!
2015. júl. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Addigra már a családi csődvédelem is életbelép.

arra a lakcímemre nem küldenek leveleket, mert azt tudattam Velük, hogy onnan már elköltöztünk.

"

erre annyit mondok, hogy végrehajtó, lakcímnyilvántartó, fizetési meghagyás, kézbesítési vélelem....ez kb 1 hónap, addig nem lesz semmiféle csődvédelem

2015. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, majd meglátjuk...
2015. júl. 14. 07:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, én mindenképpen azt javaslom, hogy együttműködést tanúsíts, sokkal jobb esélyed van arra, hogy emberszámba vegyenek, kérj részletfizetést, adósságrendező hitelt, bármit, csak lássák rajtad, hogy próbálod megoldani.

Ha nem foglalkozol vele, akkor csak azt éred el, hogy SOKKAL NAGYOBB lesz a tartozásod, magaddal tolsz ki.


" jövedelmünk a megélhetésre sem elég" - nos, ha átadják végrehajtónak, akkor a végrehajtói díjat is hozzácsapják, ahogy írták, még nagyobb lesz a tartozás+ a kamatok és a jövedelmetekből fogják letiltani. Akkor aztán majd az albérletet sem fogjátok tudni fizetni - az jobb lesz?

(nekem így lett 60 ezer ft-ból 110 ezer ft tartozásom)

2016. ápr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!