Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell ilyen kártyával...

Hogyan kell ilyen kártyával PayPalt létre hozni? Mert nekem nem engedi .

Figyelt kérdés
VISA Electronom van, a bankban azt mondtunk olyan kártyát akarunk amivel lehet PayPal ra regisztrálni, és neten rendelni.A Bankos azt mondta"Igen olyan lesz. "És mi fizettünk 2400 FT ot az 1200 Szerb dinár mert Szerbiai vagyok,7 szer mentünk be a bankba 2 szer elküldtek mondták hogy máskor most nem lehet,aztán meg végre fogadtak azt mondták ha megkapjunk az smst be kell menni erre még akkor se volt meg. Na mind 1 nem ez a lényeg Mutatom a képeket: [link] ez az eleje... [link] és a hátsó rész megy ilyen.Bocs én szerkesztettem a kártya alapján, nem akarom hogy meglopjanak mert ez csakis az internet.És ha nem lehet vele se rendelni se kereskedni akkor nem tudom mi értelme van, 3 hétig jártunk értem erre felmegyek a PayPal ra,nem lehet vele regizni.Lényegében nem is olyan számokat tartalmaz mint 1 rendes kártya .

2015. jún. 19. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Van az aláírás sorban egy három jegyű szám?
2015. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Régebben Szerbiából nem lehetett PP számlát nyitni,lehet ez még mindig fenáll és akkor nem a kártyával van gond
2015. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiadta most hogy Szerbia. Nincs 3 jegyű szàm se pedig kell ès a 16 szàm helyèn 18 van... A bank most àtvert akkor ?
2015. jún. 19. 15:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Na meg vidin is regiznek szerbek .
2015. jún. 19. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a bankba, és kérdezd meg tőlük. Lehet, hogy ott az első 3 szám a cvv kód.


Pl American Expressnél is valahol úgy van, hogy elől van a kód:


[link]

2015. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
THX Teszek próbát .
2015. jún. 19. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha ilyesmi a kártya:

[link]


Akkor az: 1234 helyén lévő szám a tiéd, és próbáld meg azt, hogy lehagyod a kötőjel utáni utolsó két számjegyet, hátha így OK lesz.


Jelzem ezt egy kis google kereséssel te is meg tudtad volna találni.

2015. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de a képek amiket linkeltem azokon is lehet látni hogy nincs ott az a szám mingy mutatom .
2015. jún. 19. 19:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis felrakni bocs nem merem ^^ De az 123 alatti szám megvan,de az 1234 nincs egy borítékot kaptam abban vannak számok .
2015. jún. 19. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!