Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megoldható a fundamentánál?...

Megoldható a fundamentánál? Olvassátok el

Figyelt kérdés
Párommal februárban vettünk lakást. Falun nőttünk fel mind ketten és azt hittük, hogy sokkal jobb a városi élet. Viszont ennyi idő után nagyon belefáradtunk, hogy össze vagyunk zárva ennyi emberrel. Felettünk akik laknak alkoholisták, folyton dübörög a zene, ütik egymást, kiabálnak. Többször kihívtuk a rendőrséget, de még ajtót se nyitottak. Alattunk a közös képviselő lakik. Ő folyamatosan zaklat minket, hogy hangosak vagyunk. Pl. amikor beköltöztünk a lakásba elkezdtük újítani a konyhát, nekiálltunk leszedni a tapétát és már azért szólt, hogy fejezzük be, mert nagyon hangosak vagyunk és zavarjuk őt. 10 órakor álltunk neki. Mindenért szól és folyton a rendőrséggel fenyegetőzik, pedig tényleg nem vagyunk hangosak. Már szinte lábujjhegyen mászkálunk itthon nehogy szóljon. A hitelt a fundamentától vettük fel. Már nagyon belefáradtunk ebbe az egészbe. Azt hittük a városi élet jobb lesz mint a falu. De nem. Rájöttünk, hogy sokkal jobb lett volna egy kertes házat venni. A barátnőmnek nagyon tetszik a lakás. A fundamentánál megoldható, hogy átvállalja a hitelünket? Szeretnénk nagyon megszabadulni a lakástól. Ha van rá lehetőség, hogy átvállalja akkor ez milyen papírmunkákkal jár és kapnánk egy másik hitelt? Nemvolt semmi megtakarításunk. Előre vettük ki a hitelt.
2015. jún. 21. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A mese része hosszú volt, de pont a lényegről nem írtál sokat. Tehát felvettetek egy hitelt, amiből vettetek egy lakást? El akartok költözni és vennétek egy családi házat, ha jól értem. Ha ez a sztori lényege, akkor hadd kérdezzek: hallottál már olyan pénzintézetről, aki átvállalta az ügyfél hitelét? Nem tudom mennyi a felvett hiteletek, nem tudom mennyiért vettétek a lakást, nem tudom, az mennyit ér, nem tudom, hogy a családi ház, amit vennétek, mennyit ér, így még arra is nehéz válaszolni, hogy milyen alternatív megoldás lenne esetleg lehetséges. A hitel átvállalását, meg másik hitelt felejtsd el! Egy pénzintézet sem jótékonysági intézmény, nem fogja átvállalni a tartozásodat.
2015. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!