Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 24 évesen az első millióm...

24 évesen az első millióm nagy szó, vagy tévhitek között élek?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy mire betöltöm a 24. életévem, lesz 1 millió Forint a számlámon. Nagyon sokat spóroltam, nagyon sokat dolgoztam érte, rengeteg dolgot-javarészt szórakozást- nélkülöztem. Még is úgy érzem ennyi pénz a mai világban soknak hangzik, valójában keveset ér..Egyre inkább rádöbbenek, hogy még befektetni is kevés, nemhogy elkölteni...Szerintetek?

2015. jún. 24. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
1 millió forint - sajnos, bármilyen nehéz is megkeresni - aprópénz még 24 évesen is.
2015. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

1M nem túl sok, vehetsz belőle egy kiskategóriás használt autót.

De ha azt nézzük hogy ma MO-n sokaknak nulla megtakartásuk van akkor jó. Főleg a mentalitás, hogy félre kell tenni.

Próbálj jobban fizető állást, vagy szakmát tanulni.

2015. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, még nem dolgozok teljes állásban. Egyetemre járok, a suli mellett sikerült összekuporgatnom ennyit...Amíg más szórakozott én mentem éjszakázni a szalag mellé...
2015. jún. 24. 13:50
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
ma ennyi pénzből ,ha tanulásba fektetsz az kamatozik leginkább , sok idő, sok munka, de megéri szóval hajrá.
2015. jún. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
akkor szép teljesítmény, javaslom kezdj el élni is ebből a pénzből , a pénz csak egy eszköz abból bármennyi lehet, fiatalságod viszont csak egyszer van, amit később igen nehéz lesz bepótolni
2015. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ezzel baj, legalabb megtanulsz sporolni.


De egymillio manapsag tenyleg nem egy nagy osszeg, van aki havonta keres ennyit.

2015. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

Szazmillios nagysagrendben mar szamit, hogy mennyid van, addigis csak az lenyeges, hogy milyen gyorsan tudsz lovet szerezni.


"Nagyon sokat spóroltam, nagyon sokat dolgoztam érte, rengeteg dolgot-javarészt szórakozást- nélkülöztem."


Igy vegkepp nem nagy szo, de ne add fel, sokan meg a sporolasra es nelkulozesre sem kepesek, elverik a penzt iphone meg hasonlo idiotasagokra vagy elisszak-elbulizzak. Csak igy tovabb, dolgozz es foleg TANULJ, hogy tobb penzt kaphass a munkadert.

2015. jún. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok! Abból indultam ki 1 évvel ezelőtt, amikor ezt elhatároztam, hogy körülnéztem...a körülöttem lévők-egyetemisták javarészt, de nem csak és kizárólag- egy cipő vásárlás, vagy egy laptop csere olyan anyagi akadályokba ütközött náluk, ami felfoghatatlan volt számomra...de ahogy egyik válaszoló is írta, a külsőség-iPhone stb. az megvolt...Úgy döntöttem én más utat választok...Majd 10 év távlatában lehet véleményt formálni, lehet én leszek a következő BillGates, lehet, hogy már a gyakorira se tudok írni mert nem lesz internetem se..:D :D (ez volt a vicc..) Nem látom a körülöttem lévőkön, hogy foglalkoznának a pénzzel...amíg van, van, utána meg lesz valami...csak én vagyok ilyen undorító anyagias, hogy fontosabbnak tartok egy guriga tizest mint egy hangzatos fesztivált stb....?!?!
2015. jún. 24. 14:15
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Az is igaz hogy a fiatalság nem jön vissza. Ha olyan diplomàd lesz amivel később sokat kereshetsz akkor lehet hogy azt mondod majd hogy megért volna 1M annyit hogy fiatalon elmész te is bulizni a többiekkel.
2015. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Simán reális.
2015. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!