Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP Junior kártyát lehet...

Az OTP Junior kártyát lehet használni külföldön?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor milyen feltételekkel és milyen díja van?

2015. júl. 2. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

12mp alatt megtaláltam a google-ben.


[link]

2015. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

detto...

de ha nem is google, otp-s oldalon is meglehet találni...


OTP Junior kártyáddal az OTP Bank saját ATM-hálózatában juthatsz a legkedvezőbb feltételekkel készpénzhez. Ha külföldön jársz, jól bevált bankkártyáddal Horvátországban, Bulgáriában, Szlovákiában, Romániában, Szerbiában, Ukrajnában, Oroszországban és Montenegróban is kedvezőbb feltételekkel vehetsz fel készpénzt az OTP Bankcsoport által üzemeltetett automatákból. Arra figyelned kell, hogy a bankkártyádhoz tartozó napi készpénzfelvételi limit összegénél többet nem használhatsz fel.

2015. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 év felett mastercard jár, az bármelyik országban jó.
2015. júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont ne készpénzfelvételre használd, hanem kártyával vásárolj, aminek nincs külön díja, és devizaárfolyamon számolnak, ami kedvezőbb, mint a valuta.
2015. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,amúgyis kártyás vásárlasra használom majd,csak azt hittem hogy ennek nagy a díja.
2015. júl. 2. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!