Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit hova kell beírni Paypal...

Mit hova kell beírni Paypal számlára való utaláshoz?

Figyelt kérdés

K&H ebank-ot használok, utalni szeretnéka Paypal számlámra, de nem tudom hogy, megkell adni a címzett nevét bankszámlaszámát, és közlemény, na már most a paypal accountomban ezek vannak:

Beneficiary name BofA re: PAYPAL PTE LTD

Bank Unicredit Bank Hungary Zrt., Budapest

Bankszámlaszám 10918001-123456789

Transfer ID 123456789

mit hova kell írni? vagy a címzetthez a saját nevemet kell elvégre az én nevemen van a paypal, vagy ez hogy van?



2015. júl. 11. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

címzetthez betűre pontosan azt, ami a Beneficiary name után van.

Bankszámlaszámot ugye nem kell magyarázni

A Transfer ID a legfontosabb. Ezt is betűre pontosan kell bemásolnod a KÖZLEMÉNY rovatba. Ez alapján jut majd el hozzád a pénz. Ugyanis emberek ezrei utalnak ugyanarra az Unicredit számlára, és a transfer ID alapján azonosítanak téged. Tehát a kedvezményezetthez nem a saját nevedet ell írni.

2015. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valóban a Paypal a kedvezményezett, bár akkor sem történt volna baj ha oda a saját neved írod, mert belföldi átutalásnál nem nézik a nevet, csak a számlaszámot.

Szóval a legfontosabb a számlaszám és a közleménybe az ID.

2015. júl. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, végre valakinek nem esett nehezére elmagyarázni, régebben is kiirtam ezt a kérdés, de csak lehurrogtam, hogy miért nem tudom :/

szóval köszönöm, ment a pipa

2015. júl. 12. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!