Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi pénzt tudok felvenni...

Mennyi pénzt tudok felvenni külföldön magyar kártyával? Mennyi a kezelési költség?

Figyelt kérdés

OTP junior kártyám van és 45000 forint rajta. Jelenleg Ausztriában vagyok és minél több eurót szeretnék felvenni. Körülbelül mennyit tudok felvenni, illetve melyik automatából vegyem fel a pénzt? A kezelésiköltség és a pénzváltás mennyire kedvezőtlen?

Köszönöm a segítséget!



2015. júl. 15. 19:36
 1/3 c4p4 válasza:
a legtöbb automatán osztrákba választhatsz magyar nyelvet, és legtöbbször kiirja milyen árfoyamon vált. Kb 320-335ft 1 euro automatából, ha van lehetőséged legjobban úgy jársz ha még otthon átváltatod forintot euróra
2015. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok rajta. 329 forint/euro árfolyamon váltott :(

Nem gondoltam volna, hogy ilyen drága. Amúgy erste automatából vettem fel és tényleg sok nyelvű, de magyar nem volt (nem mintha ez lett volna a legnagyobb problémám :D).

2015. júl. 16. 19:40
 3/3 c4p4 válasza:
valamiből nekik is meg kell élni, sanjos
2015. júl. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!