Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior számlával + junior...

OTP junior számlával + junior kártyával tudok PayPal-t csinálni?

Figyelt kérdés
Anyukám most azt mondja, a banknak azt mondták neki, másfajta számlacsomagot kell nyitni hozzá, amihez már nem jár annyi kedvezmény, mert azok dolgozó embereknek valók (most fogok egyetemre menni). Azt javasolták, addig az övéket használjam, ha kell... De egyszerűen nem értem, ennek mi haszna lenne. A boltokban tudom használni a mostani kártyámat, mivel MasterCard, akkor az interneten fizetés miért lenne akkora nagy dolog, hogy ez a számla+kártya nem jó hozzá? Rákerestem, és itt gyk.hu-n is többen azt írták, lehet ezzel is. De akkor meg a bankban miért mondtak mást, és miért nem sikerül beregisztrálnom. Valahol van erről hivatalos leírás?
2015. júl. 19. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

"Rákerestem, és itt gyk.hu-n is többen azt írták, lehet ezzel is. "

Akkor ezzel a kérdésedet már meg is válaszoltad, lehet használni Juniorral is.



"és miért nem sikerül beregisztrálnom.": Mit nem sikerül?

2015. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért a banki dolgozónak hajlamosabb vagyok hinni, mint az itteni válaszolóknak. Lehet nekik valami másként volt. Már vagy egy éve próbáltam, akkor nem fogadta el az adatokat.
2015. júl. 19. 14:06
 3/6 A kérdező kommentje:

Na, megnéztem újra, ezt írja:

You have entered an invalid number or partial credit card or debit card number. Please check your entry and try again.

2015. júl. 19. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahá, szóval a bankkártya csatolásánál akadtál el.

Biztos vagy benne, hogy a bankkártya számának az alábbi képen is bekeretezett, 16 jegyű, 5-össel kezdődő számsorozatot adod meg?


[link]

2015. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, többször is leellenőriztem, az a 16 szám, meg a 3 biztonsági szám is helyes.

Valami olyanról hallottam, hogy ha a szám/név nem domborítva van, akkor az számít valamit. Hát, az enyémre csak rá van írni, nincs belevésve, ez lehet a gond?

2015. júl. 19. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Interneten rákeresve többeknek is írja ezt a hibát a PayPal (nem csak Junioroknak), nem tudom, mit lehetne tenni ellene.


Minden esetre attól a PayPalt még használhatod, csak átutalással kell feltöltened az egyenlegedet.

2015. júl. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!