Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Bankkártyámon miért nincs...

A Bankkártyámon miért nincs rajta az összeg, paypalal van gond?

Figyelt kérdés
Nos az van hogy nyitottunk bank számlát én meg a húgom,1. re olyan kártyát kaptunk amivel nem lehet Paqypalt csinálni pedig olyan kértünk.Most meg kifizettünk az új kártyát bent van a számlán 18 ezer forint, rá regizek a Paypalra 0 eurot ír,pedig jól regisztráltam be a kártyát, ki is adott minden adatot .Fellépek a bank acount ra ott van a pénz viszont Paypalon nincs semmi csak 0 euro . :(

#bank #PayPal #Pénz .
2015. júl. 20. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:

A kártyádon rendelkezésre álló összeget sosem fogja mutatni a Paypal. Az összekapcsolás csak azt a célt szolgálja, hogy ha a Paypal-lal fizetsz, akkor rögtön a hozzákapcsolt kártyáról vonja le az összeget.

Paypal egyenleged csak akkor lesz ha külön feltöltöd vagy valaki küld neked pénzt.

2015. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogyan kell feltölteni ? ÉS most kiléptem mit kell tennem ha elgépeltem az emailt és nem enged be közben hozzá kapcsoltam a kártyát ? Lehet új accot regizni vele vagyis ugyanazzal a kártyával ?
2015. júl. 20. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Hibás e-mail címmel regisztráltál? Tudod mi volt az?

Ha igen jelentkezz be azzal! Ugyanazt a kártyát nem tudod csatolni egy másik fiókhoz...

2015. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom de elgépeltem ùgy néz ki mert az enyémet nem engedte a hùgomé volt az.
2015. júl. 20. 09:54
 5/10 A kérdező kommentje:
Ès nemtudom mit gépeltem el
2015. júl. 20. 09:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Kérem ha valaki tud segíteni oda az utolsó pénzünk :(
2015. júl. 20. 10:02
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, de milyen pénzetek van oda? Miért dramatizálsz? A pénzed ott van a számládon, legfeljebb nem tudod PayPal-lal elszórni.

Nem tudsz belépni PayPal-ra, ez gáz, de igazából most erősen gondolkoznod kéne, hogy hogyan gépelted el az e-mailt, és belépni azzal. Ha nem sikerül sehogy sem, akkor írnod kell a PayPal ügyfélszolgálatnak, megírni nekik a helyzetet. Valószínűleg tudnak majd segíteni, és némi hercehurca után vagy megkapod a fiókod e-mail címét, vagy engedik, hogy a kártyát újra összekapcsold egy másik fiókkal.

2015. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, ja hát a kártya ára van oda amit fizettünk hát nem merek írni mert nem tudok angolul és azt se tudom hova írjak..igaz kicsit értem az angolt mert most tanulom na azzal nemek sokra :( Kösz vissza adtad a kedvem, ha nincs más megkérem a bankost .
2015. júl. 20. 10:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi a herének akarjátok átutalni paypalra a pénzt? Összelinkeled a kártyát és mindig azt charge-olod, ha költesz. Tök felesleges utalgatni paypalra, sosem utaltam rá, mégis használtam jópár vásárlásra.


Egyébként a paypal címet meg kell erősíteni, ha elb..sztad volna az e-mail címet, akkor a fiókodat aktiválni sem tudtad volna.

2015. júl. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megváltozott a paypal szerintem ,mivel nem kaptam meg az emailt. vagyis elgépeltem de csak akkor tudtam meg mikkor kilépek...Bár a karom tenném rá hogy pontosan figyeltem de más nem lehet a hibás.Pontosan írtam ha az emlékem nem csal ...ám nem tudtam hogy utalni kell most volt az 1. alkalom .Szóval nem tudok mit tenni, írni akartam nekik de nem tudok hova .
2015. júl. 24. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!