Melyik bankot válasszam?

Figyelt kérdés

Igen, komoly kérdés, mivel diák vagyok és kell egy számla amire tudják utalni a fizetésemet. Melyik bank lenne a legmegfelelőbb számomra? A CIB és az OTP a legismertebb, legalábbis én ezek között vacilálok.

Köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 21. 02:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit mondok: attól, mert valami ismert, még nem biztos, hogy jó is.
2015. júl. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Csak OTP-t ne!

Kérdezni akartam tőlük valamit bementem SEMMI hívtam őket SEMMI levelet írtam SEMMI pedig csak annyit akartam kérdezni hogy hogyan lehet feltölteni a munkáltatókat a weblapra ._.

2015. júl. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hat ha ebbol a kettobol kell valasztani, akkor CIB. De az 'ismert, tehat jo' helyett javasolnam inkabb a tajekozodast:


[link]

2015. júl. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
10 éve OTP-s vagyok. Mindig korrekten tájékoztattak, a weboldalukon a chat egyszerűen k**rva jó, Magyarország egyik legolcsóbb számlacsomagját használom (OTP Simple). Minden utcasarkon van fiókjuk, ATM-jük. SZóval nekem 10/10.
2015. júl. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
OTP-t választanám. A junior számlájuk és a Simple is kifejezetten jó. A CIB-nek nincs pl. paypassos bankkártyája, egy fiatalnak fesztiválon az ilyesmi hiányozna.
2015. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az OTP egy bank, nem hinném, hogy a munkáltatók feltöltése bármiféle weblapokra a szorosan vett szolgáltatásai közé tartozna. Banki ügyekben mindig mindent el tudnak mondani, telefonon és interneten legalábbis korrekt a tájékoztatás. Bocs, de piros kéz ment.
2015. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igen a paypass elég jónak tűnik, sok ismerősömnek van Junior számlája és sosem volt rá panasz. Viszont a szüleim CIBesek és Ők mindenképp azt szeretnék. Én meg még mindig nem nagyon tudom. :D
2015. júl. 21. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Az OTP annyiból nyerő, hogy sokkal több ATM-ük van, mint a többi banknak, így ha a havi 2 ingyenes készpénzfelvételen felül is pénzhez akarsz jutni, akkor jobb eséllyel találsz saját automatát. Ha jól tudom, Junior számlánál számlavezetési díj sincs.
2015. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!