Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Napon belül mennyi az átlagos...

Napon belül mennyi az átlagos mozgás pip ben ki fejezve?

Figyelt kérdés
Ezen belül érdgelne az is hogy 15-5-1 perces grafikonokon mennyit szokott általában mozogni az árfolyam?
2015. júl. 21. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de jobban jársz ha elkerülöd a forex-et. Én még soha senkivel nem találkoztam, aki hosszútávon pénzt látott volna belőle. Ha mégis belefogsz, kérlek térj vissza ide és számolj be az eredményeidről.
2015. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kérdésnek sincs sok értelme, azt sem írod milyen instrumentumra gondolsz.

Egyébként pedig: ATR

2015. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akinek ez a kérdés nem érthető kíméljen ki. Aki fel ismeri annak világos mint a nap mit akarok fixen tudni. Van minden idősíknak egy saját chart képe. A kis chartokon kevesebbet mozog a piac mint a nagyon. DE számban ki fejezve nem tudom melyik síkon mennyi az átlag? Azért is fontosabb egy tapasztalt válasza mert meg bízhatóbb mint az hogy megnézem 1-2alkalommal az adott grafikonon mennyit mozgott.
2015. júl. 21. 19:38
 4/17 A kérdező kommentje:

Gondolom 1 percesen 10 pip-nél nem megy többet átlagosan.

A többit szorozzam az intervallum számával? pl ha 1percesen 10 akkor 10 percesen 100? 2percesen 20 ezzel csak az a baj hogy kizárt hogy jó legyenxD 60percesen már 600 jön ki de ennyit már szerintem a napos grafikonon is sok.

2015. júl. 21. 19:43
 5/17 anonim ***** válasza:
Kikíméllek te tök! :XD
2015. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
óó bocs instrumentum értelek mire gondolsz. devizapárok euro usd
2015. júl. 21. 21:39
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, kérdező... Tudod az már a tudásnak egy elég jó szintje, ha az ember értelmeset tud kérdezni. Te még nem tudsz. Tanulj még. Megkaptad a választ, de nem ismerted fel, ez árulkodó. De ne érts félre, nem akarlak bántani, de ezen az oldalon nem foglak babusgatni meg kímélgetni. Vagy veszed az adást, vagy nem.
2015. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Figyelj, kérdező... Tudod az már a tudásnak egy elég jó szintje, ha az ember értelmeset tud kérdezni. Te még nem tudsz. Tanulj még. Megkaptad a választ, de nem ismerted fel, ez árulkodó. De ne érts félre, nem akarlak bántani, de ezen az oldalon nem foglak babusgatni meg kímélgetni. Vagy veszed az adást, vagy nem."


Hát abból amit írtál az derült ki hogy te nem tudod miről beszélsz!


Nem kaptam meg a választ infórmálciót kértek a válaszhoz. Most már mindent meg adtam jöhet a válasz! Fel teszem megint a kérdést egybe. Euro usd devizapáron 1-5-15 perces chartokon mennyit szokott mozdulni a piac átlagosan pip ben ki fejezve?

2015. júl. 21. 22:49
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor hagy segítsek, idézve a második válaszolót:


"Egyébként pedig: ATR"


Ez egy tökéletes válasz, az egy másik dolog, hogy neked nem mond semmit, de még rá sem kerestél a Google-on...

2015. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát abból ahogy most komunikálsz velem kíváncsi vólnék neked mit mond de ha tudnád miről van szó 3 különböző számal válaszolnád meg akérdést. Vagy válaszold meg és nagyon elégedett leszek ha már enyire értel hozzá köszönöm előre is :D NEm tudom direkt kezdtél e most bele okoskodni Mert az a válasz hogy ATR egyaltalán nem a chart képek mozgási átlagára vonatkozik. Mivel ezek számban fejezhetők ki! Tudod megy a piac és repkednek a pip-ek fel le az egyenleg meg hullámzik. Ezt a konkrét instrumentum nélkül ténleg nem lehetett meg mondani. Mai nap néztem euro usd 1percesen vólt egy nagy 15ös mozgás de a többi kilengés átlaga sztem max5-6pip. Elég bizonytalanul tudom csak le olvasni nem tudom pontosan mi az átlag az egyes chartokon. Konkrét válaszokat légyszives mivel ezekkel lehet számításokat végezni!
2015. júl. 21. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!