Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypalról csak saját bankszáml...

Paypalról csak saját bankszámlára tudok kiutalni pénzt? Tényleg fordítva van paypal regisztrációkor a vezetéknév, keresztnév?

Figyelt kérdés

Nincs társítva hozzá kártya. Nincs bankszámlám.

Szeretném a paypalról kiutalni a rajta lévő pénzt.

Tehát első kérdésem, hogy csak sajátra tudok e?


A másikhoz kapcsolódóan meg olvastam egy cikkben egy ilyet: "Sajnos szinte az összes PayPal témájú oldalon hibásan írják regisztrációkor a Vezetéknév és Keresztnév kitöltését. A rossz és jellemző forma, hogy “First Name”-nek írják a Keresztnevet és “Last Name”-nek a Vezetéknevet: ez HIBÁS! Mégpedig azért az, mert a “Last Name” mező regisztráció után már nem szerkeszthető bankkártya és bankszámlaszám hozzáadásakor! A bankkártyánál ez még igazából nem is gond, mert ott kártyaszámról azonosítanak valószínűleg, de bankszámlánál már fontos a név sorrendje! TELJESEN megegyezőnek kell lennie a PayPal bankszámlaszám hozzáadásakor megadott nevünknek a bankszámlakivonatunkon lévő névvel, különben a már említett “Return Fee” költséget levonják, az pedig ugye nem kevés! Feltételezhető, hogy a PayPal programmal dolgozza fel az adatokat bankszámla esetben és ha nem találnak teljes egyezést, akkor manuálisan, kézzel kell feldolgozniuk a hazautalást és úgy látszik nem alacsony az óradíjuk. Tehát mégegyszer: “First Name” legyen a Vezetéknév és “Last Name” pedig a keresztnév! Persze erre a problémára is van megoldás: egyszerűen névcserét kell kérvényezni."


köszi



#utalás #PayPal #paypalról utalás #paypalról számlára
2015. júl. 27. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját bankszámlára tudod igen. A teljes névnek egyeznie kell, vagyis ha több keresztnévvel szerepelsz a folyószámlán, akkor a paypalon is meg kell adni az összes keresztneved.

(Ha más bankszámlájára akarod, akkor előbb kikéred a tiedre és átutalós, vagy PayPalon belül küldős át neki a pénzt és utána ő kéri ki magának.)


Én a first name-hez írtam a keresztnevem, a last name-name-hez pedig a vezetéknevem, tehát nem úgy, ahogy a te által idézett honlap ajánlja, hanem úgy, ahogy egy szorgalmas angolt tanulo nebuló csinálná. Egy dolgot mondhatok:így nekem működik, idáig mindig megérkezett a pénz a bankszámlára és sosem vontak le díjat hibás adatokért.

2015. júl. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!