Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha nincs banszámlaszámom, de...

Ha nincs banszámlaszámom, de feltöltöttem a paypal számlámat, akkor tudok rendelni ebayről?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudsz
2015. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D köszi
2015. júl. 30. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs bankszámla számod, azaz nincs bankszámlád, akkor fel sem tudod tölteni a pp egyenlegedet.
2015. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De... Fel tudtam :) egyszeru banki atutalassal
2015. júl. 30. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy "utaltál" rá, csak nem fog megérkezni a Paypal fiókba a pénz. Mivel a számlatulajdonos nevének és a fiókhoz tartozó névnek meg kell egyeznie.
2015. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudtad.

Attól még, hogy a pénz elment egy bankszámláról, a pp-dre nem fog megérkezni.

Majd parkoltatják egy gyűjtőszámlán, aztán nagy nehezen visszaszerezheted.

2015. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jo, es akkor most flegmazas helyett valaki adna ertelmes valaszt is?! Mondjuk hogy ha mar hulye voltam akkor mi legyen a kovetkezo lepes?! Csinaltassak egy bankszamlat?
2015. júl. 31. 08:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Senki sem flegmázik, csak te.

Mi elmondtuk, hogy amit csináltál, azzal nem éred el azt, amit akartál.

Először is: kié volt a bankszámla, amiről utaltál?

Neki kell felvennie a kapcsolatot a pp magyar bankjával, ami az Unicredit. Igazolnia kell az utalást, és kérni az összeg visszautalását.


Ezután két lehetőséged van:

ha az illető szülő, testvér, akkor a már meglévő bankszámlához létrehozni egy új pp fiókot.

Ha csak valami ismerős vagy haver, akkor inkább nyiss magadnak egy bankszámlát, amit össze tudsz kapcsolni a pp fiókoddal.

2015. júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Volt egy OTP junior banszamlam, amin tartozasom volt tavaly, amit rendeztem. Tegnap bementem az egyik fiokba es azt mondtak megszuntettek a szamlamat, de ha viszek igazolast arról hogy a tartozas remdezve van, akkor nyithatok uj szamlat.

Azt javasolta az ugyintezo hogy mivel unicredit bankszamlara kell utalni a paypalhoz, ezert probalkozzak ott. Bementem a legkozelebbi unicredit fiokba, ahol elmondtam hogy szeretnek banszamlat nyitni naluk, mert fel szeretnem tolteni a paypal fiokomat... Ott azt mondtak nem muszaj ehhez bankszamlat nyitnom, hanem el is utalhatom a megadott bankszamlaszamra az osszeget ( elotte a paypal fiokomban azt az opciot valasztotam hogy top up)...

2015. júl. 31. 08:42
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugy latszik tevedtetek, lehet igy is penzt tolteni ra... Megerkezett ra az osszeg!
2015. aug. 4. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!