Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felmondott lakáshitel. Létezik...

Felmondott lakáshitel. Létezik innen kiút?

Figyelt kérdés

2007-ben felvett chf alapu lakashitelt vettunk fel, 5,5m ft-ot. 2014-ig fizettuk, iden mar nem tudtuk, es felmondta a bank a szerzodesunket. 10 millio ft. az alap kovetelese kamatokkal meg miegymassal egyutt. Viszont felajanlott egy kozel 5 millio ft.-os egy osszegu befizetest. Es akkor elengedne a fennmarado tartozast. De hogyan juthatnek tisztessegesen ekkora osszeghez rovid idon belul (1 honap)? Ha a felmondassal egyidejuleg aktiv KHR-es is lettem.


Kerlek titeket csak segito szandekkal valaszoljatok. Koszonom.


(Egyebkent rendezett eletem van, nem iszom, nem koltekezem ossze vissza es ket gyermekem is van)



2015. aug. 6. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Adjátok el a lakást.
2015. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Melyik bank ez?
2015. aug. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Gáláns ajánlat. Egyetértek az elsővel, el kell adni a lakást azonnal, és kifizetni a hitelt. Esetleg próbálkozni kell az eszközkezelőnél, hátha befogadja. A magáncsődöt is meg lehetne próbálni, hátha abba is belemenne a bank.
2015. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egyezkedni a bankkal, hátha belemennek egy futamidő-kitolásba. De az eladás is lehetséges, most elég jól pörög az ingatlanpiac.
2015. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egyezkednék a bankkal futamidő-kitolásban. Az, hogy elengednek 5 milliót, túl jó ajánlat ahhoz, hogy 10-et kamatokkal elkezdjen fizetni még 30 évig, vagy ki tudja meddig. Jobb, ha eladja a lakást, vagy bármit, ami pénzzé tehető, és lezárja az egészet. Utána indulhat tiszta lappal. Ezt az 5 milliót, amit most elengednek, nem szabad veszni hagyni.
2015. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint ajánlat, nem rossz, de ennyi időn belül BAR-listásként előteremteni 5 millát kicsit macerás...
2015. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látok jobb megoldást, mint a lakás sürgős eladása, vagy akár elkótyavetyélése, mert még akkor is jobban jársz, mint hogy ha a bank teszi rá a kezét.
2015. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jol irjak, gyorsan el kell adni a lakast. Akkor legalabb tiszta lappal indulsz, es talan plusz penz is lesz (nem tudom mennyit er a lakas, de valoszinu 5 millional tobbet), amibol az elso honapokat alberletben ki lehet huzni, aztan keresni idovel valami kis lakast.
2015. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!